Reklama

Reklama

S.O.S. dla skóry po lecie

Przesuszenie, utrata jędrności i gładkości, matowy wygląd i łuszczący się naskórek - takie efekty często obserwujemy, jeśli latem wystawiałyśmy skórę na działanie słońca, słonej lub chlorowanej wody czy wiatru. Jak zatem sprawić, żeby znów zachwycała pięknym wyglądem i naturalnym blaskiem?

Z pomocą przychodzą nawilżające Kosmetyki Lirene - do twarzy linia Lirene AQUA, do ciała linie Lirene Shower Gel, Shower Olive i Body Balm, które pomogą skórze twarzy i ciała odzyskać dobrą kondycję, gładkość i piękny zdrowy wygląd.

Podstawą pielęgnacji jest odpowiednie nawilżenie - te słowa wszyscy eksperci powtarzają jak mantrę. Panie często zastanawiają się, dlaczego skóra sama nie potrafi zachować odpowiedniego nawilżenia, skoro pijemy duże ilości płynów, i trzeba ją wspomagać od zewnątrz kosmetykami nawilżającymi?

Środowisko, w którym żyjemy, niestety odbiega od warunków sprzed setek i tysięcy lat. Zanieczyszczenie powietrza, różnice temperatur pomiędzy klimatyzowanymi czy ogrzewanymi pomieszczeniami a temperaturą na zewnątrz, długotrwałe przebywanie na słońcu czy opalanie w solarium, niezrównoważona dieta czy niezdrowy tryb życia - czynniki te sprawiają, że nasza skóra łatwo się przesusza. Zwłaszcza latem, kiedy przez kilka tygodni jesteśmy narażeni na ich działanie, czynniki te wyjątkowo dotkliwie wpływają na stan naszej skóry. Dlatego po lecie skóra potrzebuje dodatkowej dawki odpowiednio dobranych, nawilżających składników aktywnych, które pomagają jej odzyskać zdrowy wygląd.

Reklama

Nawilżanie skóry twarzy

Troska o utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry twarzy powinna przełożyć się na codzienną pielęgnację każdej kobiety, która ukończyła 25. rok życia. Krem nawilżający należy nakładać najlepiej dwa razy dziennie, rano i wieczorem. Przed aplikacją kosmetyku trzeba najpierw skórę dokładnie oczyścić i przetrzeć tonikiem, który przygotuje ją na przyjęcie preparatu nawilżającego.

Aby przywrócić cerze odpowiednie nawilżenie i zdrowy wygląd, warto wypróbować kosmetyki Lirene z linii AQUA w zmienionej, nowoczesnej szacie graficznej:

Lirene AQUA Krem nawilżająco - przeciwrodnikowy

Kosmetyk odpowiedni dla skóry odwodnionej, suchej lub normalnej, która potrzebuje intensywnego nawilżenia i ochrony przed przedwczesnym starzeniem. Krem długotrwale nawilża, zabezpieczając naturalny poziom wody w naskórku oraz zapewnia wysoką ochronę przed fotostarzeniem. W efekcie skóra jest doskonale chroniona, optymalnie nawilżona, gładka i elastyczna, a odpowiednia dawka substancji nawilżających pomaga zachować jej młody wygląd. Formuła produktu opracowana została przez ekspertów Laboratorium Naukowego Lirene, a jego skuteczność potwierdzono w badaniach IN VIVO przeprowadzonych pod nadzorem dermatologów.

Składniki aktywne:

• błękitne algi - silnie wiążą i trwale utrzymują wodę w głębokich warstwach naskórka, aktywując proces odbudowy naturalnego zapasu nawilżenia

• wyciąg z trawy azjatyckiej oraz gliceryna- wpływają na przywrócenie naturalnej równowagi hydrocellularnej, pomagając zapobiec utracie wody z naskórka, wydłużając tym samym efekt nawilżenia nawet do 24h

• kompleks proSkinETM - chroni naskórek przed szkodliwym oddziaływaniem czynników zewnętrznych - wychwytuje i neutralizuje wolne rodniki, przeciwdziałając degradacji komórek i opóźniając procesy starzenia

• witamina B5 - regeneruje i przywraca skórze jędrność

Pojemność: 50 ml, cena : 16,49 PLN

Lirene AQUA Delikatny krem nawilżająco - ochronny

Kosmetyk przeznaczony dla skóry suchej, normalnej lub mieszanej, która potrzebuje optymalnego nawilżenia i ochrony przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Krem skutecznie przywraca i stabilizuje odpowiedni poziom nawilżenia, eliminując uczucie suchości i "ściągnięcia" skóry, wzmacniając w ten sposób naturalną barierę ochronną naskórka, a odpowiednio dobrane składniki aktywne pomagają na dłużej zachować jej młody wygląd.. Doskonale nawilżona skóra staje się aksamitna w dotyku, ma zdrowy, promienny koloryt, odzyskuje swoją gładkość i naturalną elastyczność. Produkt opracowany został przez ekspertów Laboratorium Naukowego Lirene i przetestowany IN VIVO na osobach z różnymi typami cer.

Składniki aktywne:

• błękitne algi - aktywują proces odbudowy poziomu nawilżenia w naskórku, dotleniają komórki naskórka i uzupełniają poziom brakujących minerałów

• kompleks HydroNMF i wyciąg z trawy azjatyckiej - wpływają na przywrócenie naturalnej równowagi hydrocellularnej, wydłużając efekt nawilżenia nawet do 24h

• wyciąg z arniki górskiej i lipidy sojowe - wzmacniają struktury skóry, podnosząc jej odporność na negatywne działanie czynników zewnętrznych i odbudowując jej hydrolipidowy płaszcz ochronny.

Pojemność: 50 ml, cena: 16,49 PLN

Lirene AQUA Krem intensywnie nawilżający

Kosmetyk opracowany przez ekspertów Laboratorium Naukowego Lirene, dostosowany został do potrzeb skóry odwodnionej, suchej lub normalnej. Pomaga zapobiec procesowi utraty naturalnego zapasu wilgoci, docierając do głębszych warstw skóry, gdzie intensywnie nawilża i reguluje komórkowy poziom nawodnienia. Krem działa błyskawicznie i długotrwale, przywracając skórze jędrność i elastyczność oraz zapewniając uczucie komfortu. Doskonale nawilżona skóra staje się aksamitna w dotyku, gładka, nabiera świeżego, młodego i promiennego wyglądu. Skuteczność kosmetyku potwierdzają badania IN VIVO przeprowadzone pod nadzorem dermatologów.

Składniki aktywne:

• błękitne algi - aktywują i stabilizują proces odbudowy naturalnego zapasu nawilżenia w naskórku

• kompleks HydroCornTM - wiąże i trwale utrzymuje wodę w komórkach, przywracając naturalną hydrorównowagę

• wyciąg z trawy azjatyckiej i witamina E - intensywnie nawilżają, utrzymując efekt nawet do 24h

Pojemność: 50 ml, cena: 16,49 PLN

Lirene AQUA Stabilizująca nawilżenie intensywna maseczka do twarzy

Maseczka przeznaczona jest dla skóry odwodnionej, suchej lub normalnej, która potrzebuje przywrócenia oraz stabilizacji optymalnego poziomu nawilżenia. Szybko i długotrwale odbudowuje naturalny zapas wilgoci w naskórku, stabilizuje komórkowy poziom nawodnienia. Skóra staje się gładka, miękka w dotyku i rozświetlona. Formuła maseczki opracowana została przez ekspertów Laboratorium Naukowego Lirene, a jej skuteczność potwierdzają wyniki badań IN VIVO.

Składniki aktywne:

• błękitne algi i kwas hialuronowy - intensywnie nawilżają, długotrwale utrzymują optymalny poziom wody w naskórku

• masło Shea i proteiny pszenicy - odżywiają skórę, poprawiając jej jędrność i elastyczność

• wosk z oliwek - pomaga w przywróceniu hydrolipidowego płaszcza ochronnego

Pojemność: 75 ml, cena: 16,99 PLN

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy