Reklama

Słoneczna ochrona Pharmaceris S

Cera po zimie potrzebuje szczególnej ochrony, zwłaszcza delikatna, wrażliwa czy problemowa. Wystawianie jej na bezpośrednie działanie słońca może przynieść wiele szkód. Skuteczną ochronę zapewni seria Pharmaceris S - dermopielęgnacja fotoochronna, w której znajdują się preparaty z wysokimi faktorami UVB, UVA.

Specjalistyczne formuły dermokosmetyków zapewniają właściwą ochronę i pielegnację także dla skóry poddanej zabiegom dermatologicznym i kosmetologicznym. Obecnie seria została wzbogacona o dwa nowe produkty : Sun Bronze Effect Delikatny balsam brązujący do ciała, nadaje skórze piękny odcień opalenizny oraz Sun Body Protect SPF 50 Hydrolipidowy łagodzący balsam do ciała przygotuje ją na słoneczną kąpiel.

Sun Bronze Effect Delikatny balsam brązujący do ciała

Polecany dla osób, ze skórą wrażliwą i problemową, która nie toleruje działania promieni słonecznych. Zaawansowana formuła balsamu, dzięki specjalistycznie dobranym aktywnym składnikom brązującym, wzmacnia naturalny kolor skóry, nadając stopniowo efekt równomiernej i zdrowej opalenizny bez narażania skóry na szkodliwe działanie promieni słonecznych.

Reklama

Zawarty w recepturze innowacyjny kompleks substancji aktywnych Lactil intensywne nawilża i odżywia skórę. Skuteczność brązującą balsamu potęguje wosk z oliwek poprzez wzmocnienie bariery lipidowej naskórka wpływającej na przedłużenie trwałości efektu opalenizny.

Hialuronian sodu, tworząc ochronny film zabezpieczający, ogranicza nadmierną utratę wody z naskórka oraz chroni skórę przed wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych.

W zależności od fototypu skóry i pożądanego efektu opalenizny stosować 1-7 razy w tygodniu. Po nałożeniu balsamu należy umyć ręce.

150 ml, 44,90 PLN

Sun Body Protect SPF 50 Hydrolipidowy łagodzący balsam do ciała

Zapewnia wysoką ochronę skórze o bardzo wysokiej wrażliwości na promienie UVA i UVB, delikatnej i skłonnej do oparzeń. Polecany również przy leczeniu dermatologicznym lub po zabiegach medycyny estetycznej.

Specjalistyczne połączenie fotostabilnych filtrów ochronnych UVA i UVB zapewnia wysoką ochronę przed negatywnymi skutkami promieniowania słonecznego. Odżywcze i łagodzące właściwości balsamu zapewnia zawartość Masła Shea, które swoją strukturą naśladuje naturalną lipidową osłonę skóry. Laboratoryjnie dobrane składniki aktywne zmniejszają ryzyko powstania przebarwień posłonecznych. Witamina E, która jest doskonałym inhibilatorem wolnych rodników, chroni przed przedwczesnym starzeniem się skóry. Zawarta w balsamie Alantoina wygładza i zmiękcza skórę. Preparat utrzymuje się na powierzchni skóry nawet w czasie kąpieli. Nie pozostawia tłustej warstwy.

Przed ekspozycją na słońce delikatnie wmasować odpowiednią ilość balsamu w skórę. W celu utrzymanie skutecznej ochrony aplikację powtórzyć kilkakrotnie w ciągu dnia.

150 ml- 39,90 PLN

W serii Pharmaceris S znajdują się także: Sun Protect Nawilżający krem ochronny do twarzy SPF30, 50 ml, Sun Protect Hydrolipidowy łagodzący krem ochronny do twarzy 50 ml, Sun Body Protect Nawilżająca emulsja ochronna do opalania ciała SPF30 , 150 ml, After Sun Protect Hydrolipidowy łagodzący balsam do ciała 150 ml. Produkty dostępne są wyłącznie w aptekach.

INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: ochrona | Słońce | kosmetyki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama