Reklama

Reklama

Sprawdzony sposób na ciemieniuchę

AA Therapy Ja i Mama to nowa linia dermokosmetyków, która powstała przy współpracy z lekarzami, położnymi i farmaceutami. Zawiera produkty przeznaczone zarówno dla niemowlaków oraz kobiet w ciąży i po porodzie.

Wyjątkową jakość uzyskano dzięki starannym badaniom i najwyższym standardom produkcji, gwarantując w ten sposób bezpieczeństwo, pielęgnację i ochronę skóry dziecka i matki. Seria Ja i Mama zyskała pozytywną opinię specjalistów.

Czym jest ciemieniucha ?

Jest to efekt nadmiernego działania gruczołów łojowych, znajdujących się na skórze dziecka. Gruczoły pracują zbyt intensywnie. Łój, wydzielany przez nie w nadmiarze, zasycha na główce dziecka, tworząc na niej ciemnożółte plamy (łuski) o różnym stopniu nasilenia. Pojawiają się one najczęściej w kilka dni lub tygodni po urodzeniu. Mogą być pojedyncze, ale bywa, że pokrywają niemal całą powierzchnię skóry głowy. Zmiany mogą lokalizować się na głowie, za uszami, w fałdach nosowych, na szyi, w dołach pachowych, w pępku i w okolicach pieluszkowych.

Reklama

Dostępne skuteczne rozwiązanie

Krem na Ciemieniuchę Serii Ja i Mama to dobry sposób na Ciemieniuchę. Produkt został przebadany w Centrum Zdrowia Dziecka, uzyskując pozytywną opinię. Polecany jest do stosowania od pierwszego miesiąca życia, gdy naturalne metody nie są skuteczne. W przypadkach dermatologicznie uzasadnionych można stosować produkt wcześniej.

Krem na Ciemieniuchę serii Ja i Mama przeznaczony jest do owłosionej skóry głowy w przebiegu zapalenia łojotokowego (ciemieniuchy) u noworodków i niemowląt. Produkt polecany jest do stosowania od pierwszego miesiąca, w przypadkach dermatologicznie uzasadnionych od pierwszych dni życia. Posiada pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka.
Pojemność 75ml.
Cena 22,00,-

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje