Reklama

Reklama

Sweet Fame od JEAN MARC - odważysz się wypróbować?

Woda perfumowana JEAN MARC Sweet Fame to zapach, który uwodzi pełnymi głębi nutami, bogatymi w piżmowo-orientalne akcenty. To propozycja wyłącznie dla kobiet przebojowych i odważnych, otwartych oraz czerpiących z życia wszystko to, co najlepsze.

Sweet Fame to najnowszy zapach perfumiarzy JEAN MARC. Fascynuje i uwodzi już samym opakowaniem - krzyczącym kolorami słodkiego różu i dzikiej pomarańczy. To zapach, który zachwyca dodając energii i sprawiając, że owiana tą mgiełką kobieta czuje się niezwykle kobieco i pociągająco. Taki efekt gwarantuje połączenie zdecydowanych nut orientu i piżma, duetu powodującego, że wodę cechuje absolutna wyjątkowość i unikalność.

 Sweet Fame to synonim przepychu, zapach który opiera się na bogatych mieszankach skomponowanych z najwyższej jakości składników. Urzekające jest tutaj intensywne piżmo flirtujące z wyszukaną benzoiną i słodyczą nut karmelu. Zapach uzależnia pudrową fakturą, orzeźwioną przez zastosowanie bergamotki oraz czerwonych owoców. Zawarte w nucie serca drzewo sandałowe i kwiaty irysu powodują, że Sweet Fame to propozycja radosna, ciepła, a jednocześnie - pełna naturalnej dzikości, którą ma w sobie każda kobieta.

Reklama

Woda perfumowana JEAN MARC Sweet Fame dostępna jest w sprzedaży od początku 2014 roku za cenę ok. 20 zł za 100 ml.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: perfumy | kosmetyki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy