Reklama

Reklama

Szampon i odżywka przeciwłupieżowa NIVEA Hair Care

Szampon i odżywka przeciwłupieżowa do włosów suchych i zniszczonych NIVEA Hair Care nie tylko zwalczają łupież i zapobiegają jego nawrotowi, ale także pielęgnują włosy i skórę głowy.

Produkty należą do nowej linii do pielęgnacji włosów z łupieżem NIVEA Hair Care. Zastosowano w nich m. in. kompleks wapniowo-witaminowy, którego składniki, wnikając w głąb włosa, naprawiają jego strukturę i chronią przed rozdwajaniem. Dzięki witaminie PP i polisacharydom powierzchnia włosa staje się wygładzona. Włosy są bardziej elastyczne, miękkie w dotyku, puszyste i łatwo się rozczesują.

Z łupieżem skutecznie rozprawia się składnik o nazwie piroctan olaminy, należący do środków hamujących tempo odnowy komórek naskórka. W łupieżu powstawanie nowych komórek w naskórku i proces ich dojrzewania jest znacznie przyspieszony. Przywrócenie naturalnej równowagi w cyklu odnowy komórkowej prowadzi do powstania w pełni zrogowaciałych komórek naskórka, które ulegają złuszczaniu w postaci niewidocznych łusek. Efektem tego jest zmniejszenie lub zniknięcie łupieżu.

Reklama

Szampon przeciwłupieżowy do włosów suchych i zniszczonych, 250 ml, cena: ok. 9 zł

Odżywka przeciwłupieżowa do włosów suchych i zniszczonych, 200 ml, cena: ok. 9 zł

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: włosy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje