Reklama

Reklama

Tak wygląda koloryzacja za 1000 zł. Klientka załamana!

19-latka nie miała zbyt dużych oczekiwań. Poprosiła o prostą koloryzację w stylu ombre. Problem w tym, że farbowaniem zajęła się zupełna amatorka i efekt daleki jest od ideału. Zobacz przerażającą metamorfozę.

Nie ulega wątpliwości, że dobre fryzjerstwo to sztuka, a mistrz nożyczek powinien być nie tylko sprawnym rzemieślnikiem, ale i artystą. Z tym niestety różnie bywa, o czym przekonała się nasza bohaterka.

Jak zrobić ombre hair?

Młoda kobieta aktywna na TikToku pod pseudonimem Grazzy170 pokazała niedawno, jak zakończyła się wizyta w pewnym salonie. 19-letnia klientka poprosiła o klasyczne ombre, jednak efekt przerósł jej najśmielsze oczekiwania. W negatywnym sensie.

Oczekiwania zupełnie rozminęły się z rzeczywistością, na co najlepszym dowodem jest to porównanie:

Nieudana koloryzacja

Zdjęcie służące jako inspiracja i finalny efekt to dwie zupełnie różne koloryzacje. Na głowie Grazzy coś ewidentnie poszło nie tak. Zamiast płynnego przejścia od ciemnej nasady do jaśniejszych końców – pukle od połowy wyglądają jak skąpane w wybielaczu.

Reklama

Z komentarzy pod nagraniem dowiadujemy się, że taka "przyjemność" kosztowała równowartość tysiąca złotych. Uczestnicy dyskusji nie mają wątpliwości – ta fryzura nie jest warta nawet złamanego grosza.

Czy można było zrobić to gorzej?

***
Zobacz także:

Tak wygląda fryzura za 2500 zł. Klientka jest załamana

Chciała idealne ombre hair. Trauma po wizycie u fryzjera

Bezwzględnie krytykowali jej ciało. Oto jak się odegrała!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy