Reklama

Reklama

Bezwzględnie krytykowali jej ciało. Oto jak się odegrała!

Jazmyne Day przez długi czas była dręczona przez hejterów, którzy wyśmiewali jej sylwetkę i kpili z wagi. Gdy kobieta doszła do ściany i poczuła, że dłużej nie zniesie już obelg i upokorzenia, zrobiła coś czego nikt się nie spodziewał! Dziś jest gwiazdą Instagrama.

Jazmyne Day, 28-latka z Gwent w Południowej Walii przez lata była wyśmiewana i nazywana "grubą s..ą". Po tym, jak w grudniu 2017 r. okrutne zachowanie hejterów sprawiło, że sięgnęła dna, kobieta uznała, że ma już dość. Dość tak bardzo, że wydała aż 30 000 funtów na ogromną metamorfozę i dziś jest nie do poznania! 

Hejterzy przez lata nazywali ją grubaską! Niesamowite, jak się odegrała

Jazmyne Day pracowała jako księgowa i prowadziła ustabilizowane, normalne na pozór życie, ale w głębi stale zmagała się z atakami depresji z powodu swojej wagi. Była tak przygnębiona, że "szczerze mówiąc nie widziała już celu życia". Gdy jedna z bliskich jej osób nazwała ją "grubą d..ą", zdała sobie sprawę, że musi dokonać poważnych zmian i odmienić swoje życie. Zaczęła ćwiczyć i ograniczać spożywanie słodkich i tłustych pokarmów. Pokochała trening siłowy i w ciągu zaledwie trzech lat zgubiła 60 funtów tłuszczu, budując imponującą masę mięśniową! Wtedy postanowiła pójść o krok dalej. 

Reklama

Jazmyne wydała aż 30 tysięcy funtów na operacje plastyczne - dwukrotnie powiększyła piersi, podniosła pośladki i wyrównała i wybieliła zęby. Choć rozmiar biustu instagramerki odbiega od standardów, a jej wygląd może budzić kontrowersje to w sieci obserwują ją już ponad 124 tysiące osób. 

- Jestem dziś bardzo zadowolona ze swojego wyglądu i naprawdę pokochałam swoje ciało - mówi dziś Jazmyne i regularnie wrzuca na Instagrama fotki przedstawiające efekty swojej metamorfozy. Jak wam się podoba?

***
Zobacz również:

Uroda utrudnia jej życie. Szczere wyznanie TikTokerki! 

Wywołała poruszenie zdjęciem w bikini! Padły okropne słowa

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: jazmyne day | instagramerka | gwiazda Instagrama | metamorfoza

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy