Reklama

Reklama

Uszy i stopy do poprawki

Operacje plastyczne stóp, korygowanie kształtu uszu - to tylko niektóre z trendów, jakie będą widoczne w chirurgii plastycznej. Specjaliści zauważają, że kompleksy kobiet nie znają granic i niestety, nie brakuje tych, którzy chętnie spełniają kosmetyczne kaprysy pań.

Jednym z zabiegów, który już zaczyna cieszyć się dużym zainteresowaniem jest zabieg poprawiający wygląd uszu. Odmładzanie uszu to procedura chirurgiczna, która polega na wstrzykiwaniu wypełniaczy w płatki uszne. Zabieg może np. zniwelować widoczne efekty długotrwałego noszenia ciężkich kolczyków. Zabieg jest szczególnie popularny wśród kobiet po 40. roku życia.


"Nigdy nie sądziłam, że tak drobna zmiana, może w tak istotny sposób wpływać na pewność siebie kobiet" - przyznaje dr Carolyn Berry, dyrektor medyczny i założyciel Firvale Clinic.

Reklama

Innym nietypowym nurtem, który podbija gabinety specjalistów z zakresu medycyny estetycznej są zabiegi poprawiające wygląd stóp. I bynajmniej nie chodzi tu tylko o chirurgiczne usuwanie zniekształceń tj. jak haluksy. Panie coraz częściej domagają się np. liposukcji palców.

Nurt zabiegów chirurgicznych stóp nazwany "zabiegami Kopciuszka" zdobywa coraz większą popularność. Zaczęło się od tego, że kobiety chciały swobodnie i komfortowo chodzić z modnych butach. Stąd też wzięła się moda na wysmuklanie stóp, a nawet skracanie palców stóp.

Ostatnio pojawiły się również zabiegi, które polegają na wstrzyknięciu wypełniacza w podeszwę stóp, co ma zapewnić większą wygodę w trakcie noszenia wysokich szpilek.

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy