​Uzyskaj beach waves z nowym grzebieniem Back Combing!

Latem ze względu na temperaturę często nie mamy ochoty na długie i wymagające stylizacje włosów. Szukamy więc szybszych i łatwiejszych rozwiązań. Beach waves, czyli plażowe fale to trend, który nie przemija i jest hitem każdych wakacji, bez względu na to czy spędzasz je nad morzem, w górach, czy po prostu w mieście.

Grzebień Tangle Tezeer Back Combing Coral Sunshine
Grzebień Tangle Tezeer Back Combing Coral SunshineINTERIA.PL/materiały prasowe

Ten look nadaje naturalnego, dziewczęcego wyglądu, lekkości oraz wakacyjnego luzu. Aby fryzura wyglądała jeszcze lepiej, należy dodać włosom objętości. Uzyskasz ją za pomocą grzebienia Back Combing, który dostał w tym roku nową wersję kolorystyczną!

Grzebień został stworzony do wszystkich rodzajów i długości włosów, by nadać im maksymalnej objętości. Posiada unikalny układ ząbków: krótkich i długich, które są ułożone na dwóch poziomach, co powoduje, że unosi włosy nawet przy zwykłym czesaniu. Ząbki zostały wykonane z tworzywa flexi, które jest elastyczne, dzięki czemu włosy uzyskują długotrwałą objętość przy minimalnym uszkodzeniu, ciągnięciu i łamliwości. Wcześniej występował tylko w jednym kolorze - czarno-różowym, a w tym roku powstał także w odcieniu czarno-koralowym!

Aby uzyskać efekt beach waves należy delikatnie podtapirować włosy u nasady. Następnie spryskać włosy słoną wodą lub sprayem teksturyzującym. Kolejnym krokiem jest zakręcenie lokówką, bądź prostownicą naturalnie wyglądających fal na całej długości włosów i przeczesanie ich palcami, aby je rozdzielić oraz nadać naturalny wygląd. Na koniec należy spryskać jeszcze raz fryzurę odpowiednim produktem w celu jej utrwalenia i niedbale wygnieść.

Back Combing świetnie się sprawdzi także do innych fryzur - ekscentrycznego tapiru, wygładzania przy kucyku, wydzielania przedziałku lub w bardziej skomplikowanych upięciach.

Grzebień Tangel Tezeer Back Combing Coral Sunshine jest dostępny w drogeriach Hebe w całej Polsce.

Cena: 56,99 PLN

O marce:

Tangle Teezer to rewolucyjne szczotki, które są absolutnym hitem wśród akcesoriów do rozczesywania włosów. Stworzył je angielski fryzjer gwiazd - Shaun Paulfrey w 2004 roku. Pierwszy prototyp szczotki o niecodziennym designie, specyficznych ząbkach różnej długości nie spotkał się z entuzjazmem branży. Dopiero rok później na targach w Birmingham jego produktami zainteresowali się przedstawiciel sklepu Boots - który jako pierwszy wprowadził szczotki w różnych kolorach do sprzedaży. Od tego momentu zyski rosły w zawrotnym tempie, a produkt zyskiwał jedną nagrodę za drugą.

Dzisiaj 8 szczotek Tangel Tezeer sprzedawanych jest na świecie co minutę. Swój sukces gwarantują nie tylko swojemu twórcy, ale także rewolucyjnej technologii, która sprawiła, że są niezastąpione w pielęgnacji włosów. Szczotka poradzi sobie nawet z mocno splątanymi czy niepodatnymi, kręconymi włosami. Czesanie stało się niewiarygodnie proste, a dodatkowo nie ma ryzyka uszkodzenia włosów czy nieprzyjemnego szarpania.

Do dyspozycji klientów jest wiele kolekcji i wariantów kolorystycznych . Szczotki Tangle Teezer na pewno należą do "must have“ wyposażenia kosmetycznego.

INTERIA.PL/materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas