Reklama

Reklama

W makijażu nie chodzi tylko o piękno

Nieskazitelna cera, mocno podkreślone usta, rozświetlenie - trendy w makijażu zmieniają się co sezon. Jednak, jak podkreślają eksperci, w makijażu nie chodzi wyłącznie o nieskazitelne piękno

Jak zauważa makijażystka Evie Bonney, makijaż jest elementem codziennej rutyny wielu kobiet. I nie chodzi tu wyłącznie o podążanie za trendami, tuszowanie mankamentów urody.

"W trakcie lansowania produktów Fenty Beauty byłam zaskoczona jak emocjonalnie kobiety reagują na te produkty. Wiele z nich podkreślało, że wreszcie znalazły podkład, który pasuje idealnie do ich skóry. Okazuje się, że makijaż to coś więcej niż tylko kosmetyki czy trendy" - podkreśla makijażystka.

Dodaje, że makijaż to dla wielu również sposób wyrażania siebie i dodanie sobie nieco pewności siebie.

Reklama

"Oczywiście nie zawsze musimy się malować, aby zyskać pewność siebie, możemy, a nawet powinnyśmy być pewne siebie bez makijażu. Jednak w makijażu jest coś wyjątkowego. To właśnie makijaż pozwala nam się przemieniać. Cudowne jest to, że w zależności od dnia, od nastroju, za sprawą makijażu możemy odkrywać swoje nowe oblicze" - wyjaśnia Bonney. (PAP LIfe)

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje