Reklama

Reklama

Więcej zdrowia - mniej chemii

Naturalne mydła do rąk, żele pod prysznic oraz mydła do higieny intymnej.

Mydła Fattoria Di Belcanto zrobione są według tradycyjnej metody zmydlania, które zawiera tylko naturalne surowce. Mydło gotowane jest w ogromnym kontenerze przez kilka do kilkunastu dni. Dzięki takiej produkcji, nasze mydła nie zawierają SLES (sodium laureth sulphate) oraz SLS (sodium lauryl sulphate), substancji używanych przy przemysłowej produkcji mydeł, które bardzo często wywołują reakcję alergiczną.

Produkty Fattoria Di Belcanto to bezpieczne, proste oraz naturalne rozwiązanie dla osób, które chcą aby ich dłonie, twarz i ciało były delikatne, pachnące ale i chronione.

Reklama

Czas na zmiany!

Mamy w zamyśle żeby zmienić "świat mydła" , w jaki sposób? Produkując najlepsze mydła na świecie. Oznacza to, że zmieni się nasz sposób produkcji mydła.

Pierwszym krokiem jest wycofanie składników, które wydawać by się mogły niezbędne do produkcji mydła a mianowicie: sztuczne materiały i składniki. A następnie wiele innych. Teraz zdecydowaliśmy się usunąć coś co jest nie tylko zbędne, ale również szkodliwe: odpady butelek. Nie musimy przecież wyrzucać butelek można je napełnić ponownie. Wystarczy odrobina dobrej woli a dzięki niej zaoszczędzisz trochę pieniędzy i ochronisz środowisko. Zróbmy to razem, a będzie bardzo przyjemnie.

New Purity - specjalna edycja od Fattoria di Belcanto

Według naszej opinii mydła i żele pod prysznic powinny być produktami wysokiej jakości , ponieważ towarzyszą nam w życiu codziennym. Dzięki produktom z serii New Purity higiena i pielęgnacja ciała przyniesie wiele przyjemności. Czasami jest tak, że odkryjemy coś nowego i od razu wiemy że to jest dobre i warte naszej uwagi, i chcielibyśmy aby nasi znajomi też tego spróbowali. . Kosmetyki firmy Fattoria di Belcanto z serii New Purity mogą być doskonałym prezentem dla przyjaciół, którzy będą mieli okazję poznać naszą firmę. Firma starała się unikać zbyt wielu opakowań , preferując jednocześnie surowce wtórne , ale dla ułatwienia naszym klientom , stworzyliśmy opakowania które nadają się do pakowania prezentów.

W skład zestawu Double Purity wchodzą:

• Żel pod prysznic- Classic- Lawenda

• Mydło do rąk - Classic- Lawenda

• Ceramiczny dozownik

Wartość ok. 140 pln

White In White - twoja łazienka z Fattoria di Belcanto

Postęp przyniósł nam wiele korzyści nawet w dziedzinie mydeł. Ich produkcja stała się bardzo łatwa i wygodna , już odrobina mydła wystarcza nam na dłuższy czas , a przy tym mamy do wyboru cała gamę zapachową. Ale w tej pędzącej ewolucji zostało po drodze coś zgubione a mianowicie "Naturalność".

Nowoczesne chemikalia zastąpiły naturalne składniki i tak naprawdę teraz nie wiemy czy tzw. Postep ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie?! Dlatego Fattoria di Belcanto nie skorzystała z tej ścieżki rozwoju, natomiast postawiła na: więcej zdrowia mniej chemii! Z produkcji mydła wycofała wszystko co nie jest naturalne , górę wzięły naturalne składniki. Produkcja naturalnego mydła okazała się sukcesem. Mydło sprawia że skóra staję się miękka i delikatna, bez podrażnień. Wszyscy to zauważyli, więc padły pytania czy firma wyprodukuje coś konkretnego do kapiteli i pod prysznic? Dlatego stworzyła żel pod prysznic, a następnie mydło w kremie i mydło do higieny intymnej, których produkcja była inspirowana przewodnim hasłem firmy: " więcej zdrowia, mniej chemii".

W skład serii White in White wchodzą:

• Żel pod prysznic - Truskawka/Winogrona

• Mydło do rąk- Figa

• Mydło pod prysznic- Figa

Wartość zestawu ok. 140 PLN

INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: zdrowie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy