Reklama

Reklama

Wiosenny fitness

Zmęczenie, przepracowanie, a do tego "oponki" na brzuchu. Chcesz z tym skończyć? Wybierz w fitness clubie zajęcia, dzięki którym nie tylko stracisz zbędne kilogramy, ale jeszcze wzmocnisz swoją kondycję!

Low impact -odzyskaj formę!

To forma ćwiczeń bez podskoków, z prostymi elementami kroków, których wykonanie nie sprawi kłopotu nawet tym, którzy zapomnieli, że zimą też trzeba się ruszać! Cały sekret treningu tkwi w tym, że low impact aerobic jest mniej wyczerpujący niż tradycyjny aerobik, gdyż ćwiczenia przy muzyce są proste, możesz je wykonywać nawet wtedy, gdy masz sporą nadwagę. Nie musisz też bać się, że na drugi dzień po treningu obudzisz się z zakwasami czy bólami stawów.

Tętno podczas wykonywania ćwiczeń waha się w przedziale 125-150 uderzeń na minutę. Jest to najlepszy dowód na to, że low impact aerobic to zestaw idealny dla osób z kiepską formą a ryzyko nabycia kontuzji jest w tym wypadku niewielkie. Jeśli zatem chcesz w racjonalny sposób zgubić zbędne kilogramy, ale nie masz zamiaru od razu rzucać się na głęboką wodę - postaw na ten właśnie trening! Zwłaszcza, że łagodne ćwiczenia odprężają, relaksują i łagodzą stres.

Reklama

Jazda bez trzymanki!

Szukasz dobrego treningu, przy którym nie tylko zgubisz parę kilo, ale jeszcze poczujesz napływ energii? Spróbuj zestawu ćwiczeń, który jest absolutna nowością!

Hydrospinning czyli połączenie jazdy na rowerze z ćwiczeniami w wodzie zapewni taki efekt. Ćwiczenia odbywają się w basenie, gdzie znajdują się rowerki. Sprzęt został specjalnie skonstruowany do tego nietypowego treningu.

Jakie efekty daje nam hydrospinning? W czasie treningu kształtujemy nasze mięśnie. Podczas zwykłej jazdy na rowerze rzeźbimy mięśnie nóg, pośladków i brzucha. Dzięki sesji w wodzie wzmacnia się także tarcie, dzięki czemu nasz organizm musi pokonać zwiększony opór, jaki stawia woda. Spalamy więc więcej kalorii niż podczas zwykłej jazdy na rowerze, gdyż podczas jednego treningu można spalić od 600 do nawet 1200 kalorii!

Ponadto woda gwarantuje nam niezwykle przyjemny masaż całego ciała. W efekcie, po kilku już sesjach hydrospinningu poprawia się nasza kondycja, spalony zostaje tłuszcz, a sylwetka jest ładnie modelowana. W ten sposób nie dość, że zrzucasz sadełko, to jeszcze pozbywasz się cellulitu!

Jest to trening o charakterze wytrzymałościowym, każdy jednak może dostosować intensywność ćwiczeń do własnych potrzeb i do indywidualnej kondycji.

Odchudzanie w tanecznym rytmie

Jeśli kochasz taniec i dobrą muzykę, a chcesz schudnąć, musisz koniecznie spróbować dance aerobic! Na zajęciach nie poznasz typowych kroków dla tańca klasycznego, po prostu wyluzujesz się i poczujesz przypływ energii!

Dzięki dance aerobic odzyskasz witalność, gdyż podczas tańca w naszym organizmie wytworzą się endorfiny, które zapewniają świetny nastrój. Twoje ruchy nabiorą gracji, a ciało stanie się jędrne i sprężyste- efekt jo- jo i wzrost masy ciała nie będą już stanowić dla ciebie zagrożenia! Poza tym masz tu niepowtarzalną okazję podszkolić swój warsztat taneczny, by potem móc zabłysnąć na imprezie czy w dyskotece.

Jeśli więc chcesz zapewnić sobie solidny zastrzyk energii, marzysz o tym by uciec od stresujących problemów, lub po prostu musisz popracować nad swoją kondycją przy użyciu metody, która nie znudzi ci się szybko - postaw na dance aerobic i zacznij ćwiczyć już dziś!

Odchudzanie dla zapracowanych!

Body combat to energetyczna mikstura zawierająca ruchy wzięte z takich sztuk walki jak: karate, kickboxing, Tai Chi czy też Tae Kwondo. Nie oznacza to, że to forma aktywności tylko dla tych, którzy chcą poznać sztuki walki. To po prostu kreatywny trening, który sprawi, że zamiast powtarzać za trenerem nudne wymachy nóg czy rąk, zwalczysz zbędne kilogramy z przyjemnością! Poza tym, na ćwiczeniach unikniesz sparringu, czyli bezpośredniego kontaktu z inną trenującą osobą - twoje bezpieczeństwo jest więc pewne.

Każdy może ćwiczyć body combat, niezależnie od wieku, płci i kondycji. Cały sekret tkwi bowiem nie tylko w tym, by skutecznie zgubić masę zbędnych kalorii, ale jeszcze usprawnić pracę serca i wzmocnić każdy mięsień, a także dotlenić cały organizm- oto skuteczna recepta na stres! Dlatego też body combat to doskonały zestaw ćwiczeń dla osób przepracowanych, zestresowanych oraz tych, które szybko tracą pewność siebie. Dzięki body kombat możesz pozbyć się złych emocji, które każdego dnia gromadzą się w twoim umyśle. Gotowa by podjąć wyzwanie?

Zgrabne ciało!

Masz dosyć zwisających pośladków? Chcesz skutecznie rozprawić się z tłuszczem? Postaw na body sculpt - efekty będą znakomite!

Celem tego dynamicznego treningu jest ukształtowanie i wzmocnienie wszystkich mięśni. Nie musisz jednak bać się, że po treningach zaczniesz wyglądać jak kulturysta. Ćwiczenia są tak dobrane, by zwiększyć twoją aktywność ruchową, a nie przysporzyć ci dodatkowego kłopotu, jakim jest nadmiar mięśni. Zamiast tego, pokonasz swojego największego wroga - tkankę tłuszczową. By uzyskać odpowiedni efekt wcale nie musisz katować się dietą 1000 kalorii,wystarczy, że ograniczysz spożycie szkodliwych tłuszczy oraz nadmiaru cukru i soli.

Dzięki treningowi w naszym ciele szybciej zachodzą przemiany metabolizmu, więc szybciej odzyskujemy formę po okresie zimowego snu. Odzyskujemy więc witalność i lepsze ukrwienie całego ciała, gdyż bogata w tlen krew sprawia, że każdy z naszych organów, a zwłaszcza mózg, lepiej pracuje.

Poszczególne ćwiczenia wymagają nie tylko dużej liczby powtórzeń, ale jeszcze użycia rozmaitych przyrządów. Do najczęściej wykorzystywanych na zajęciach należą hantle, tubingi czy piłki. Wielu instruktorów proponuje również wyczerpujące ćwiczenia na stepie, które ujędrniają dolną partię ciała.

Zacznij więc rzeźbić swoje ciało już dziś!

Joanna Bielas

MWMedia
Dowiedz się więcej na temat: odchudzanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy