Reklama

Reklama

"Zgrymaszone" zmarszczki

Tysiące powtarzanych uśmiechów, zmrużeń oczu, uniesień brwi, zmarszczeń czoła - to wszystko sprawia, że z czasem na naszej twarzy powstają ślady po różnych grymasach.

Mięśnie twarzy pod wpływem emocji, które towarzyszą nam przez całe życie, powodują z jednej strony napinanie, z drugiej - marszczenie się skóry. Śmiech czy grymasy powodują rozciąganie różnych części skóry twarzy, w efekcie czego powstają tzw. zmarszczki mimiczne. Okolice oczu, czoła, brwi i ust to miejsca, gdzie już w młodym wieku skóry widać oznaki upływającego czasu i przeżyć.

Współczesna kosmetologia potrafi oddziaływać już nie tylko na zmarszczki statyczne, powodowane fizjologicznym starzeniem się skóry, ale także na pojawiające się znacznie wcześniej zmarszczki mimiczne. Często już osoby po 25. roku życia czują potrzebę sięgnięcia po kosmetyki likwidujące zmiany wywołane grymasami twarzy.

Reklama

Preparat te mają działanie relaksujące i sprzyjają odprężeniu mięśni odpowiedzialnych za napinanie skóry i tworzenie się zmarszczek mimicznych. Wpływają na uelestycznienie, sprężystośś i gładkość skóry. Napinają skórę, dzięki czemu odzyskuje ona jędrność i świeżość.

Wypróbuj kosmetyki przeciw zmarszczkom mimicznym:

- Seria Mimic Lift; Kolastyna

- PERFECTA Age Control 35+ BotoxEffect; Dax Cosmetics

- Seria Extremale; Dermika

- Krem Myokine; Vichy

- Kremy Q10 Plus NIVEA Visage

- Seria Age Control Formuła Botox Effect; Eveline

- Krem przeciw zmarszczkom mimicznym z Boswelox; L'Oreal

- Seria Botoks Efekt; Bielenda

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: brwi | zmarszczki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy