Reklama

Reklama

Zimowa pielęgnacja skóry

Kosmetyki z linii OLAY Total Effects i OLAY Complete Care zapewniają kompleksową pielęgnację skóry podczas zimowych miesięcy.

Na dzień - nawilżanie - ochrona

Complete Care krem na dzień dla cery normalnej i suchej z witaminami B3, E i B5 wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry i zapewnia skórze długotrwałe, optymalne nawilżenie. Substancje chroniące przed promieniami UVA i UVB, zapewniające ochronę na poziomie SPF 15, pomagają zapobiegać przedwczesnemu starzeniu skóry i uszkodzeniom naczynek.

Rekomendowana cena: 19,99 pln

Complete Care emulsja na dzień dla cery mieszanej i tłustej - wykazuje te same właściwości, co krem, różni się natomiast konsystencją. Jej lekkość sprawia, że przypomina 'drugą skórę', respektując potrzeby cery mieszanej i tłustej.

Reklama

Rekomendowana cena: 19,99 pln

OLAY Total Effects Krem na dzień SPF 15 - zawiera faktor SPF 15 polecany przez dermatologów jako optymalna, codzienna ochrona przed działaniem promieni UVB i UVA. Jego działanie porównuje się do parasola ochronnego, osłaniającego cerę przed foto-uczuleniami, poparzeniami, przebarwieniami, pękaniem naczynek i nadmiernym rogowaceniem. Zastosowanie filtrów organicznych umożliwia częściowe odbicie oraz pochłonięcie i zablokowanie szkodliwego działania promieni słonecznych.

Rekomendowana cena: 49,99 pln

Na noc - nawilżanie - intensywne odżywienie

OLAY Total Effects Intensywna Pielęgnacja Na Noc - krem na noc, który zawiera jeszcze więcej cennych składników, aby nieprzerwanie działać nocą, kiedy skóra jest najbardziej podatna na ich wpływ. System nośników wzbogacono o białko pszeniczne i olejek kokosowy, krem ma bogatszą konsystencję. Stężenie Vitaniacyny jest wyższe niż w kremie na dzień.

Rekomendowana cena: 49,99 pln

OLAY Total Effects Materiałowa Maseczka Intensywnie Odmładzająca nasycona jest aktywnymi składnikami o działaniu odmładzającym. Zawiera najwyższe spośród produktów z linii stężenie Vitaniacyny (wyjątkowy kompleks witaminy B3, pro-witaminy B5 oraz witaminy E) zapewniając efektywne odmładzanie skóry i utrzymanie właściwego poziomu jej nawilżenia. Intensywnie ją wzmacnia i odżywia. Substancje nawilżające zapewniają natychmiastowe uczucie komfortu, natomiast składniki odmładzające zawarte w każdej jednorazowo użytej masce to odpowiednik 30 dniowej, regularnej pielęgnacji odmładzającej.. Cera ożywia się i pozostaje aksamitnie gładka i miękka. Natomiast wyciąg z zielonej herbaty skutecznie neutralizuje działanie wolnych rodników i chroni przed szkodliwym wpływem środowiska. Włókna materiału, z którego stworzono maskę, ciasno przylegają do siebie, ale w miarę masowania i dopasowywania maski do twarzy, stopniowo rozluźniają się i elastycznie rozciągają. Dzięki temu odmładzająca maska Total Effects idealnie przylega do twarzy dopasowując się do jej indywidualnych kształtów, a składniki odżywcze wnikają efektywniej niż po nałożeniu zwykłego kremu nawilżającego.

Rekomendowana cena: 39,99 pln/3 SZT.

Complete Care krem na noc - zapewnia odpowiednie nawilżenie, odżywienie i regenerację, uzupełniając stopniowo powłokę hydrolipidową. Formuła produktu pobudza naturalne procesy regeneracyjne naskórka. W kremie nocnym zawarto więcej gliceryny niż w produkcie dziennym. Nocą, pod wpływem niewielkiego wzrostu temperatury, wzmagają się reakcje biochemiczne w skórze, podczas snu poprawia się też mikro-krążenie krwi - lepszy jest transport składników odżywczych i dotlenienie skóry. Stąd bogatsza zawartość składników aktywnie nawilżających i pielęgnacyjnych w kremach na noc.

Rekomendowana cena: 19,99 pln

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje