Reklama

Reklama

3 poziomy nauki i zabawy

Jaki jest prosty sposób, by zabawka rosła razem z twoim maluchem? Sprawdź koniecznie!

Wszystko, co dziecko robi w trakcie zabawy pomaga mu odkrywać świat i rządzące nim prawa, uczyć się pierwszych słów i wyrażania emocji. Zabawa jest naturalnym sposobem budowania i rozwijania cennych umiejętności społecznych, ale każde dziecko rozwija się i rośnie we własnym tempie.

Reklama

Edukacyjne treści w produktach Fisher-Price z linii "Ucz się i śmiej" z technologią POZIOMY NAUKI, można dostosować do wieku lub etapu rozwoju dziecka, dzięki czemu zabawka rośnie razem z nim! 

Na każdym z trzech poziomów - od Odkrywania, przez Zachęcanie, po Naśladowanie - dziecko uczy się wielu cennych umiejętności, rozwija zmysły, uczy się mówić.

Poznaj trzy poziomy nauki:

Poziom Pierwszy. Odkrywanie

Około półroczne maluchy uwielbiają odkrywać świat i rządzące nim prawa. Są zainteresowane wszystkim, co je otacza i coraz więcej rozumieją.

Poziom 1 rozbudza ciekawość dzieci poprzez wesołe powiedzonka, radosne piosenki, a różne zabawne aktywności pomagają maluszkom zrozumieć związek przyczynowo -skutkowy i inspirują do dalszego odkrywania.

Poziom Drugi. Zachęcanie

Dzieci po ukończeniu pierwszego roku życia rozumieją już niemal wszystko - nawet jeśli jeszcze nie mówią. Przy odpowiedniej motywacji, wykonywanie różnych zadań sprawia im mnóstwo radości. 

Na Poziomie 2 zabawka motywuje do wykonywania prostych poleceń (np. "Znajdź niebieskie koło") i nagradza je ("Udało Ci się!"). Na tym poziomie maluch zaangażowany jest w naukę kolorów, cyferek i słówek a każdy jego sukces jest nagradzany.

Poziom Trzeci. Naśladowanie

Około półtoraroczne maluchy zaczynają używać wyobraźni i łączyć pewne fakty. Lubią zabawę w naśladowanie i chcą zachowywać się jak rodzice lub starsze dzieci, często powtarzając ich słowa i zachowanie. Poziom 3 zachęca do twórczej zabawy w odgrywanie ról dzięki odpowiednim zwrotom.

Na tym etapie zabawki inspirują wyobraźnię dziecka poprzez wesołe piosenki, dźwięki i wyrażenia, motywując malucha do kreatywnego działania.

Trzy POZIOMY NAUKI to trzy poziomy zabawy, która sprawi, że maluch będzie chciał odkrywać jeszcze więcej nowych rzeczy i uczyć się każdego dnia!

Produkty  z technologią POZIOMY NAUKI:

Wywrotka Szczeniaczka

Szczeniaczek i jego mała ciężarówka dostarczą mnóstwo radości najmniejszym szkrabom.
Na poziomie 1 maluch naciskając kolorowe kształty, usłyszy nazwy kolorów, figur i literek. Popychając zabawkę uruchomi wesołe piosenki, proste polecenia typu "Załaduj!" oraz zwroty "Gotowy do drogi!". Poziom 2 wprowadzi dziecko w świat literek i kolorów, dzięki inspirującym pytaniom.

Po naciśnięciu żółtego trójkąta maluch usłyszy pytanie angażujące do dalszego działania "Znajdź niebieski kwadrat", a dobrze wykonane zadanie zostanie nagrodzone "Znakomicie!", "Udało Ci się!". Dodatkowo w zestawie z wywrotką znajdują się klocki, które można swobodnie wkładać
i wyładowywać.

Cena rekomendowana na półce: 79,99zł.

Pociąg Szczeniaczka

Kolorowa kolejka szczeniaczka i jego przyjaciół, małpki i żabki, zmotywuje maluszka do raczkowania!  
Na poziomie 1 maluch uczy się kolorów, kształtów, cyferek,  poznaje alfabet, a po naciśnięciu komina usłyszy radosne piosenki. Na poziomie 2 dziecko jest zachęcane do powtarzania literek oraz cyferek,  a ponadto angażowane jest do wykonywania zadań "Znajdź cyfrę 5", "Zaśpiewajmy!". Umieszczając  na swoim miejscu figurkę Szczeniaczka maluch pozna takie słówka jak "cześć!" i "pa pa!". 

Na poziomie 3 dziecko nauczy się liczenia dzięki zachęcającym zadaniom, jak np. "Czy policzysz ze mną i Ty?" a także pozna wypowiedzi i pozdrowienia, np. "Pomachaj na do widzenia!". Dodatkowo na wagonikach umieszczony jest alfabet, figurki grzechoczą, a pięć przycisków w różnych kształtach uczy kolorów i figur. Pociąg Szczeniaczka to nowy, ekscytujący sposób na naukę!

Cena rekomendowana na półce: 199,00zł.

Fotelik malucha

To idealne miejsce nie tylko do siedzenia, ale odkrywania nowych rzeczy! Magiczny fotelik aktywuje różne piosenki i wyrażenia, kiedy dziecko siada na nim lub z niego wstaje. Na oparciu znajduje się kolorowa, ilustrowana książeczka, którą maluch może przeglądać uruchamiając piosenki. Poziom 1 i 2 uczy kolorów i rozpoznawania kształtów. Kiedy maluch usiądzie na foteliku usłyszy piosenkę z alfabetem zachęcającą do powtórzenia "Śpiewaj ze mną, radę dasz!".

Pozna też takie wyrażenia jak "w górę", "w dół".  Ponadto na poziomie 2 zabawka zachęca do nazywania ilustracji umieszczonych pod siedziskiem "Gdzie jest kluczyk?", "Widzisz motylki?". Starsze dzieci na poziomie naśladowania, mogą włączyć się do zabawy reagując na wypowiedzi np. "Skacz jak żabka!".

Cena rekomendowana na półce: 249,99zł.

Domek Szczeniaczka

Drzwi do domku są otwarte dla każdego raczkującego małego gościa. Na pierwszym poziomie, kiedy dziecko włączy światło w domku, usłyszy przeciwieństwa, a obracanie motylkiem czy naciskanie przycisków zachęci do podejmowania dalszych aktywności. Po otwarciu czerwonych drzwi maluch zostanie przywitany przez szczeniaczka "Witaj w moim domu!". Poziom 2 pomoże mu w nauce alfabetu, rozróżnianiu cyferek na zegarze "Czy umiesz znaleźć cyfry?".

Domek inspiruje do  czynnego udziału w zabawie, przez zabawne wyrażenia "Co znajdziesz w środku?" oraz uczy się pór dnia "Gdy jest ciemno, światło włącz". Na poziomie 3 dziecko usłyszy pytania angażujące do odgrywania ról "Kto tam?" oraz zachęcające polecenia np. "Zobacz, co jest w środku!". Ponadto przez naciskanie różnych guzików aktywowane są piosenki oraz odpowiednio dobrane do trzech etapów rozwoju frazy i dźwięki. Na każdego malucha czeka wiele fascynujących zabaw po obu stronach domku!

Cena rekomendowana na półce: 499,00zł.

Seria zabawek z technologią POZIOMY NAUKI to wspaniały sposób na naukę dla najmłodszych dzieci. Twój maluch może odkrywać nowe rzeczy i uczyć się każdego dnia dzięki wspaniałej zabawie w domu.


Dowiedz się więcej na temat: zabawki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje