Reklama

Reklama

Dieta wegańska i taniec - sekret sylwetki Jennifer Lopez

"Dieta wegańska odmieni wasze życie i zdrowie" - podkreśla Jennifer Lopez. Dieta roślinna spodobała się gwieździe na tyle, że jej elementy są obecne również w menu członków jej rodziny.

"Sześć lat temu, po urodzeniu dzieci, wciąż miałam do zrzucenia tych kilka upartych kilogramów. Kiedy tylko zaczęłam odżywiać się według zaleceń diety wegańskiej, waga szybko spadła" - przekonywała Jennifer Lopez.

Przez pięć tygodni piosenkarka spożywała jedynie dania na bazie roślin i produktów pochodzenia roślinnego. Choć jak zapewnia gwiazda, dieta zbawiennie wpłynęła na jej sylwetkę i samopoczucie, nie było jej łatwo na niej wytrwać.

"Dieta była prawdziwym wyzwaniem. Nie jest łatwo porzucić produkty, które się lubi. Nie da się ukryć, że nie wszystko jest smaczne. Jednak dzień po dniu, można się do pewnych rzeczy przyzwyczaić" - zapewnia Lopez.

Reklama

"Jednak biorąc pod uwagę efekty takiego sposobu odżywiania oraz zbawienny wpływ na zdrowie, wyrzeczenia są mało istotne. Spróbujcie, dieta wegańska odmieni wasze życie" - dodaje.

Dodatkowo gwiazda oddała się w ręce trenerki gwiazd, Tracy Anderson. Wspólnie wykonywały intensywny, taneczny trening cardio, ćwiczenia rozciągające i trening siłowy.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: dieta wegańska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy