Reklama

Jak zrobić naturalny syrop rozpuszczający kamienie nerkowe?

Kamienie nerkowe są to złoża mineralne, które tworzą się w nerkach. Istnieje wiele metod, które pomagają usunąć kamienie nerkowe. Picie płynów jest bardzo ważne, gdyż pomaga pozbyć się złóż. Metodę, którą ci proponujemy jest o wiele bardziej skuteczna w połączeniu z innymi środkami, które rozpuszczają kamienie lub rozkładają je na mniejsze kawałki. Poznaj prosty przepis na skuteczny syrop do oczyszczenia nerek.

W jaki sposób działa syrop? Kwas cytrynowy rozpuszcza kamienie nerkowe. Natomiast pietruszka działa moczopędnie i zmusza do częstego oddawania moczu. Miód działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie.

Jak przygotować syrop? Będą ci potrzebne następujące składniki: 1 ¼ szklanki oliwy, 1 ½ cytryny, duży korzeń pietruszki oraz 1 ¼ szklanki miodu. Cytrynę umyj i pokrój na małe kawałki. Następnie ją zblenduj.

Do przetartej cytryny dodaj pozostałe składniki. Zamieszaj, aż do uzyskania jednorodnej kompozycji i przelej do szklanej butelki lub słoika. Przechowuj syrop w lodówce. Syrop należy pić codziennie rano na czczo. W ciągu dnia pij co najmniej dwa litry wody, a szybko pozbędziesz się kamieni nerkowych.

Reklama
INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy