Reklama

Reklama

Trik na dobry sen

Kolejną noc z rzędu nie możesz zasnąć, bo rozmyślasz? Poznaj sposób polecany przez psychoterapeutów. Pozwala szybko ukoić skołatane nerwy, oczyścić umysł i wypocząć.

Tak naprawdę wszystko zaczyna się od snu. Zdrowa dieta czy aktywność fizyczna na niewiele się zdają, jeśli organizm nie ma szans na pełną regenerację. Musimy się wyspać, a to według ekspertów oznacza przynajmniej 6-8 godzin w łóżku. Bez ciągłego przebudzania się i przewracania z boku na bok.

Reklama

Z tym jednak różnie bywa, bo stres i zmartwienia robią swoje. Kładziemy głowę na poduszkę i zamiast wyłączyć głowę – zaczynamy analizować całe swoje życie. A przynajmniej ostatni dzień oraz plany na kolejny. Natłok myśli uniemożliwia pełnowartościowy wypoczynek.

Jak sobie z tym radzić? Ona znalazła ciekawy sposób.

Nie sama, bo niezwykły trik podpowiedziała jej terapeutka, której jest pacjentką. Użytkowniczka TikToka, Emily Bronchu, w czasie jednej z ostatnich wizyt opowiedziała specjalistce o swoim największym problemie. Kobieta coraz częściej nie może zasnąć, a wszelkie konwencjonalne metody nie przynoszą skutku.

- żali się internautka. To już jednak przeszłość, bo nowy sposób zasypiania podobno znacząco skrócił jego czas.

- zdradziła.

Komentatorzy dziękują jej za podzielenie się tym trikiem. Ci, którzy już spróbowali, potwierdzają jego skuteczność. Według nich spisanie myśli rzeczywiście oczyszcza głowę i pozwala skupić się na wypoczynku.

***
Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje