Reklama

19-latka pochwaliła się drugą ciążą! Hejterzy nie dają jej żyć

Młoda mama, Jordanna Lamb podzieliła się szczęśliwą wiadomością ze swoimi obserwatorami w mediach społecznościowych, ale nie wszyscy fani byli pod wrażeniem jej wyznania! Hejterzy zarzucili jej bowiem, że nie jest wystarczająco dojrzała, by mieć dzieci.

Jordanna Lamb to 19-letnia młoda mama, która zgromadziła na Instagramie prawie 130 tysięcy obserwujących. Instagramerka dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym i regularnie publikuje fotki z uroczym synkiem i jego tatą. Ostatnio zaskoczyła zdjęciami z testem ciążowym! 

Młoda mama pochwaliła się testem ciążowym. Hejterzy nie dają jej żyć!

Kilka dni temu Jordanna Lamb wrzuciła na Instagrama efekty wyjątkowej sesji zdjęciowej. Na fotkach widzimy uśmiechniętą młodą mamę, jej partnera i ich uroczego rocznego synka. Główną rolę gra jednak pozytywny test ciążowy, z pomocą którego Instagramerka postanowiła poinformować fanów, że znów będzie mamą! 

Reklama

Fani szybko pogratulowali 19-latce drugiej ciąży i zasypali ją życzeniami. Niestety, nie zabrakło tych, których wiadomość o kolejnej ciąży młodej mamy niemile zaskoczyła. 

- "Nie powinnaś rodzić dzieci, gdy masz w domu roczniaka", "Wyobraźcie sobie zachodzenie w ciążę tylko dla uwagi. Dość żenujące" - pisali, a część z nich uznała, że Jordanna nie jest wystarczająco dojrzała, skoro tak szybko zdecydowała się na drugą ciążę. 

W odpowiedzi na te zarzuty pojawiły się komentarze fanów, przekonujących, że posiadanie dzieci w tak młodym wieku jest super: 

- "Moja mama jest moim najlepszym przyjacielem", "Młode macierzyństwo jest świetne", "Jesteś bardziej dorosła niż ja, a ja mam 20 lat" - pisali, wspierając Instagramerkę. 

Jordanna Lamb nie przejmuje się  negatywnymi komentarzami i wciąż zasypuje fanów zdjęciami ze swoją powiększającą się powoli rodziną. Jak sądzicie, faktycznie pospieszyła się z drugą ciążą? 

***
Zobacz również:

Urodziła dziecko jako 13-latka. "Mogłam umrzeć"

Przyszła na ślub swojego syna w... sukni ślubnej! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: instagramerka | młoda matka | młoda mama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy