Reklama

Kobieta przyszła na ślub swojego syna w sukni ślubnej

Pisarka amerykańskich bestsellerów, Amy Pennza jakiś czas temu opublikowała na swoim Twitterze zdjęcie ze ślubu, które zrobiło niemałe zamieszanie w sieci. Co wzbudziło takie kontrowersje wśród internautów?

Co może być gorszego od nielubianej teściowej na ślubie? Nielubiana teściowa na ślubie, która ubrała się w suknię ślubną. Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak! Taką historię miała wątpliwą przyjemność przeżyć Amy Pennza, autorka wielu bestellerowych amerykańskich powieści.

Amy Pennza  kilka lat temu była prawniczką. Zmieniła ścieżkę kariery, napisała 15 powieści i kilka tygodni temu trafiła na listę bestsellerów USA Today. W 2019 roku brała ślub, z którego jedno zdjęcie stało się prawdziwym viralem. Widać na nim, jak stoi w sukni ślubnej na przeciwko swojej przyszłej teściowej która ubrana jest... również w suknię ślubną. Pisarka postanowiła podzielić się tą fotografią ze swoimi obserwatorami na Twitterze.

Reklama

- skwitowała to niezręczne zdjęcie kobieta.

"To takie niesmaczne i małostkowe. To powinien być twój dzień", "O mój Boże! Widziałem teściowe ubrane na czarno, ale nigdy w suknię ślubną", "To naprawdę straszne" - nie kryli oburzenia internauci w odpowiedziach na tweeta kobiety.

Uważacie, że teściowa mogła chcieć zrobić to na złość swojej przyszłej synowej?

Przeczytaj również: 

Domowe sposoby na pozbycie się gołębi. Szybko znikną

Ustalono kto nie powinien jeść ziemniaków! Groźny też groch i kapusta!  

Idealna sukienka do pracy. Brigitte Macron już ją nosi!   

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: teściowa | ślub | panna młoda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy