Kobieta przyszła na ślub swojego syna w sukni ślubnej

Pisarka amerykańskich bestsellerów, Amy Pennza jakiś czas temu opublikowała na swoim Twitterze zdjęcie ze ślubu, które zrobiło niemałe zamieszanie w sieci. Co wzbudziło takie kontrowersje wśród internautów?

Przyszła teściowa znalazła sposób na to, jak popsuć dzień ślubu swojej synowej
Przyszła teściowa znalazła sposób na to, jak popsuć dzień ślubu swojej synowej123RF/PICSEL

Co może być gorszego od nielubianej teściowej na ślubie? Nielubiana teściowa na ślubie, która ubrała się w suknię ślubną. Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak! Taką historię miała wątpliwą przyjemność przeżyć Amy Pennza, autorka wielu bestellerowych amerykańskich powieści.

Amy Pennza  kilka lat temu była prawniczką. Zmieniła ścieżkę kariery, napisała 15 powieści i kilka tygodni temu trafiła na listę bestsellerów USA Today. W 2019 roku brała ślub, z którego jedno zdjęcie stało się prawdziwym viralem. Widać na nim, jak stoi w sukni ślubnej na przeciwko swojej przyszłej teściowej która ubrana jest... również w suknię ślubną. Pisarka postanowiła podzielić się tą fotografią ze swoimi obserwatorami na Twitterze.

Jeśli przyjrzycie się uważnie, zobaczycie moją zaciśniętą pięść...

- skwitowała to niezręczne zdjęcie kobieta.

"To takie niesmaczne i małostkowe. To powinien być twój dzień", "O mój Boże! Widziałem teściowe ubrane na czarno, ale nigdy w suknię ślubną", "To naprawdę straszne" - nie kryli oburzenia internauci w odpowiedziach na tweeta kobiety.

Uważacie, że teściowa mogła chcieć zrobić to na złość swojej przyszłej synowej?

Przeczytaj również: 

Kiwi można jeść ze skórką. Ten owoc należy do superfoodInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas