Reklama

4. sezon "Emily w Paryżu". Czy Amerykanka opuści Francję? Kiedy ruszają zdjęcia?

Pojawiła się wstępna data rozpoczęcia zdjęć serialu Netflixa "Emily w Paryżu". Fani z niecierpliwością wyczekują kontynuacji przygód Amerykanki w stolicy Francji. Czy Emily zostanie w Paryżu? Pojawia się wiele spekulacji na temat nadchodzącej fabuły serialu. Uwaga, artykuł zawiera spoilery.

Zakończenie sezonu 3 "Emily w Paryżu" było pełne zwrotów akcji. Czego możemy spodziewać się w 4 sezonie?

Trzeci sezon "Emily w Paryżu" zakończył się nie lada cliffhangerem związanym z powrotem Camille z Grecji, która wyznała Gabrielowi, że jest w ciąży. Dużym zwrotem akcji było również rozstaniem Alfiego z Emily. W ciągu 6 dni od premiery tego sezonu obejrzano aż 117,6 mln godzin serialu. Dodatkowo serial znalazł się w 93 krajach w pierwszych dziesiątkach najchętniej oglądanych seriali. Fani już nie mogą doczekać się kolejnego sezonu przygód Amerykanki w stolicy Francji. W nadchodzącym sezonie możemy spodziewać się również zmiany lokalizacji, o czym poinformowała Lily Collins na imprezie dla fanów Tudum w czerwcu.

Reklama

Zobacz również: "Emily w Paryżu": Brigitte Macron jest wielką fanką hitu Netflixa 

Kiedy zdjęcia do 4 sezonu serialu Netflixa? Fani wyczekują z niecierpliwością

Opóźnienie zdjęć do 4 sezonu "Emily w Paryżu" spowodowane były strajkiem WGA, które początkowo miały odbyć się latem w studiu Cité du Cinema. To tam kręcono poprzednie sezonu serialu. Obecnie producentom bardzo zależy na czasie realizacji zdjęć, które muszą się odbyć przed Igrzyskami Olimpijskimi. Już w marcu przed światowym wydarzeniem sportowym będą zamknięte miejsca we Francji, w obszarach takich jak Concorde i Trocadero. 

Zdjęcia 4 sezonu wstępnie zaplanowane są na styczeń. Tym razem serial będzie kręcony w Studios Monjoie i na ulicach Paryża. 

Zobacz również: Ta grzywka to hit tego sezonu. Kobiety ją pokochały

Co obejrzymy we wrześniu na platformie Netflix? Wśród filmów "Znachor" 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: seriale | Netflix
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy