Reklama

Reklama

5-latka zniknęła dwa lata temu. Zaginięcie zgłoszono niedawno

12,5 tys. dolarów – tyle oferuje policja w Manchesterze w New Hampshire w USA za informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu 7-letniej obecnie Harmony Montgomery. Częściowo niewidoma dziewczynka zaginęła dwa lata temu. O jej zniknięciu służby zostały powiadomione w zeszłym tygodniu.

"To nie zdarza się nam codziennie. Dwuletnie opóźnienie jest niezwykle niepokojące" - przekazał komendant policji w Manchesterze Allen Aldenberg.

7-letnia dziś Harmony Montgomery ostatni raz widziana była w październiku 2019 roku w Manchesterze w amerykańskim stanie New Hampshire. Jej zaginięcie zgłoszono jednak dopiero w ubiegłym tygodniu - podaje "Metro".

5-latka zniknęła dwa lata temu. Dlaczego zaginięcie zgłoszono teraz?

- Harmony nie jest z tymi ludźmi i w tym miejscu, gdzie być powinna - powiedział podczas konferencji prasowej komendant policji w Manchesterze. Nie jest jasne, dlaczego zaginięcie dziewczynki zgłoszono dopiero dwa lata po fakcie.

Reklama

Policja przekazała, iż rozmawiała z wieloma członkami rodziny zaginionej 7-latki. Z uwagi na dobro śledztwa nie podano jednak szczegółów. Jedyną informacją, którą ujawnił policjant, jest fakt, iż dziewczynka zapisana została do szkoły w Massachusetts.

12,5 tys. dolarów nagrody

7-latka ma blond włosy, niebieskie oczy, około 120 cm wzrostu i waży 23 kilogramy. Dziewczynka nie widzi na prawe oko.

Wszelkie informacje, które pomogą policjantom, zgłaszać można na specjalnie otwartej linii telefonicznej. Za pomoc zaoferowano nagrodę w wysokości 12,5 tys. dolarów.


Zobacz również:

Sprawa Madeleine McCann

Czterodniowy tydzień pracy w 2022 roku? Pracownicy są na tak
Czują się nieatrakcyjne i tworzą mniej satysfakcjonujące związki
W Hiszpanii przebudowali kościół na dom kultury. W Niemczech na akademik

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: zaginięcie | dziecko | poszukiwani

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje