Reklama

Aida znów apeluje do fanów. Warto zrobić to w sierpniu

Aida Kosojan-Przybysz, wokalistka i wizjonerka ormiańskiego pochodzenia zwróciła się do fanów na Instagramie z kolejnym przesłaniem. Aida przekonuje, że sierpień to miesiąc wyjątkowy i warto go dobrze wykorzystać. Zdarzyć może się dosłownie wszystko!

Aida Kosojan - Przybysz to polska wizjonerka ormiańskiego pochodzenia, która na Instagramie zgromadziła już ponad 53,8 tysiąca fanów! Aida regularnie dzieli się tam z nimi swoimi wizjami, motywuje do działania i wiary w siebie, a nawet uspokaja. 

Kilka dni temu Aida opublikowała post, w którym podzieliła się z obserwatorami swoimi przemyśleniami na temat prawdziwej przyjaźni, a teraz przygotowała dla nich całkiem nowy przekaz. Jej zdaniem sierpień to miesiąc wyjątkowy!

Aida znów apeluje do fanów. Warto zrobić to w sierpniu

Aida opoublikowała na Instagramie nowy post i napisała: 

W kolejnej części postu przypomniała, że "na projektowanie myśli wpływa nastrój, sytuacje życiowe, wydarzenia wywołujące piękne lub trudne emocje, zmęczenie, a także wpływ toksycznych ludzi.

Aida radzi więc, by uwolnić "swoje prawdziwe ja ze szponów strachu". 

Reklama

- napisała na Instagramie. 

Fani natychmiast zareagowali, dzieląc się z jasnowidzką swoimi przemyśleniami:

- Gdy się stresuje, martwię, boję i przychodzi strach to moja wspaniała Siostra zawsze mi powtarza: "A ile razy pomyślałaś dobrze? Za każdym razem jak pomyślisz "źle" , pomyśl o czymś dobrze razy kilka". I tego się uczę, chociaż nie jest łatwo. Mam wspaniałą Siostrę", "Jakie to ważne. Życzę każdemu , by umiał myśleć dobrze o sobie i innych. Serdeczności", "Te słowa są dla każdego kto zrozumie w pełni przesłanie Pani Aidy. Sierpień to miesiąc zbiorów. Pięknymi słowami zasiała Pani nadzieję a my zróbmy wszystko co tylko w naszej mocy, by odnaleźć drogę do siebie. Dziękuję za budzenie mojej świadomości" - piszą. 

Wy też skorzystacie z rad Aidy?

Zobacz również: 

Horoskop anielski na sierpień 2023! 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy