Reklama

"Anielski numer" i data, na którą Aida wskazała w swojej wizji. Na co musimy być gotowi?

Wróżka Aida zaapelowała do Polaków. Zwróciła uwagę na to, jak ważny powinien być dla nas dzisiejszy dzień. „25 kwietnia to bardzo ważny dzień, kiedy stojąc na dwóch nogach, musimy coś wciąż w swoje ręce” – tłumaczy. Co oznacza ta liczba? Oto jakie wibracje niesie ze sobą.

Wróżka Aida o 25 kwietnia. "Bardzo ważny dzień"

Wróżka Aida regularnie dzieli się z internautami swoimi przemyśleniami oraz przesłaniami. Niedawno zabrała głos w sprawie najbliższych dni. Zwróciła uwagę na fakt, iż 25 kwietnia jest "bardzo ważnym dniem". Dlaczego?

"25 kwietnia to bardzo ważny dzień, kiedy stojąc na dwóch nogach, musimy coś wziąć w swoje ręce. 25 kwietnia - dotknij 5 palcami. Uruchom wszystkie zmysły" - tłumaczyła wizjonerka.

Zobacz również: Ciągle masz pecha i prześladują cię złe znaki? Zwróć się o pomoc do anioła

Reklama

Jak dodała, jest to najlepszy moment na przemyślenia oraz nabranie motywacji do działania. Ma nam w tym pomóc budząca się do życia przyroda. Wróżka Aida poprosiła również swoich obserwatorów aby korzystali w pełni z życia i nie odmawiali sobie przyjemności.

Co oznacza liczba 25? Oto jej wibracje

Liczbę 25 nazywa się anielskim numerem. Ten niesie ze sobą wibracje i atrybuty zarówno cyfry 2, jak i 5, a więc współpracę, zrozumienie, rozwagę oraz odwagę. Wskazuje również na nowe możliwości oraz okazje, które w efekcie poprowadzą do pozytywnych zmian w życiu. Odnoszą się również do wolności, niezależności oraz motywacji.

Liczba 25 skłania do dokonania ważnych zmian w życiu, co w konsekwencji może pozytywnie wpłynąć na jego jakość. Anioły przypominają poprzez tą liczbę, że zmiany pomagają podążać za celami w życiu i w pełni je realizować. Nie musisz się bać, motywacja i umiejętności pomogą urzeczywistnić wszystko, co chcesz osiągnąć w swoim życiu.

Zobacz również: Test osobowości: który makijaż wybierzesz? To zdradzi pewną cechę twojego charakteru!

Co przepowiedziała Aida Kosojan-Przybysz?

Aida Kosojan-Przybysz jest Ormianką urodzoną w Gruzji. Kobieta przyjechała do Polski w latach 90., osiedlając się tutaj na stałe. Wizjonerka cieszy się ogromną popularnością wśród Polaków, którzy z niecierpliwością wyczekują jej kolejnych przemyśleń, przesłań i wizji.

Aida Kosojan-Przybysz dar jasnowidzenia odziedziczyła po swojej babci. Jako dziecko zdała sobie sprawę, że widzi więcej niż inni, jednak dopiero jako nastolatka zaczęła świadomie korzystać z tych umiejętności. Dziś jej przepowiednie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Najsłynniejsza wizjonerka przepowiedziała między innymi pandemię, nazywając rok 2019 "rokiem maski".

Zobacz również: 7 cech introwertyka. Po tym rozpoznasz, czy nim jesteś

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aida Kosojan-Przybysz | przesłanie | liczby anielskie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy