Reklama

Ciągle masz pecha i prześladują cię złe znaki? Zwróć się o pomoc do anioła

Masz niekiedy wrażenie, że twoje życie to jedno pasło porażek i nieszczęść? Brakuje ci sił, nic nie idzie po twojej myśli, a złe wieści napływają z każdej strony? Jeżeli szukasz rozwiązania swoich przyziemnych problemów w niebiańskich sferach, wystarczy zwrócić się o pomoc w modlitwie do jednego z aniołów.

Pech w życiu to zły omen? Zwróć się w modlitwie do Anioła Zafkiela

Rzucony urok, zły układ planet, czy zły omen? Pozaziemskich powodów niekończącej się fali pechowych zdarzeń w życiu może być kilka. 

 ci, którzy wierzą w takie powody, starają się pozbyć pecha w różny sposób. Można odprawić rytuał oczyszczający aurę, ale ci, którzy ufają angelologi, czyli dziedziny wiedzy zajmującej się istnieniem aniołów, są zdania, że można pozbyć się pecha modlitwą i poproszeniem konkretnego anioła o pomoc. 

Tym aniołem jest Zafkiel. Jest uznawany przez angelologów za przewodnika chóru tronów i znajduje się niezwykle wysoko w hierarchii. Jest jednym z dziewięciu aniołów, które mają władać u boku Boga niebiosami. 

Ma być także władcą planety Saturn, a od Boga dostał zadanie karania ludzi za grzechy. Może być tak, że to właśnie różnymi pechowymi zdarzeniami Zafkiel karze ludzi za grzechy. 

Anioł Zafkiel karze, ale i pomaga. Zwróć się do niego z modlitwą

Chcąc poprosić Zafkiela o pomoc w zwalczeniu pechowych wydarzeń w naszym życiu, możemy zwrócić się do niego z modlitwą. 

Reklama

"Archaniele radości, Ty Cały w Purpurze.

Fioletem napełniasz łaknące Łask dusze.

Uwalniasz od troski i bólu każdego.

By Zbawić Nam dusze od zła wszelakiego.

Ty moc w Nas przywracasz Fioletu Płomieniem.

Pomagasz rozpuścić w nim każde zwątpienie.

Swym Ogniem przeszywasz, oczyszczasz i tkasz.

By lekkość i radość gościła już w Nas" - można znaleźć taką treść modlitwy skierowaną do Zafkiela. 

Znakiem Zafkiela jest kolor purpurowy, więc by wzmocnić swoją modlitwę, warto podczas jej odmawiania zapalić świecę w takim właśnie kolorze. Warto też wypatrywać znaków w swoim otoczeniu od anioła. Mogą być nimi symbole, takie jak: kosa, oko, klepsydra. 

Jeżeli zaobserwujemy pojawiające się symbole w naszym otoczeniu, to znak, że anioł działa na naszą korzyść i pech niedługo może nas opuścić. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: anioł | modlitwa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy