Reklama

Reklama

Anna Lewandowska świętuje 33. urodziny! Tak wyglądała jej przemiana

Anna Lewandowska świętuje 33. urodziny. „Co roku podchodzę do tej daty coraz bardziej świadomie” – przyznaje na Instagramie. Anna Lewandowska to jedna z najbardziej znanych polskich WAGs i bizneswoman. Jak zaczynała karierę i jak zmieniła się przez lata?

Anna Lewandowska świętuje 33. urodziny

Anna Lewandowska urodziła się w 1988 w Łodzi. Dziś świętuje 33. urodziny. Na Instagramie zaznacza, że jest to dla niej wyjątkowy czas. "Wykorzystuję urodziny, żeby zadbać o siebie - o swoje zdrowie i profilaktykę. To dobry moment, żeby nauczyć się regularności, zrobić sobie rachunek sumienia i sprawdzić, kiedy robiliśmy ostatnio badania albo od jak dawna przekładamy wizytę u lekarza..." - napisała Lewandowska w urodzinowym poście.

Anna Lewandowska: Tak 33-latka znaczyła karierę

Anna Lewandowska w wywiadach często nawiązuje do bolesnego dzieciństwa. Gdy żona "Lewego" miała kilkanaście lat, jej ojciec odszedł od rodziny. "To była największa szkoła życia. Jak byłam małym dzieckiem, miałam normalne życie. Tata, mama, dzieci, pieniądze. Było na podstawowe rzeczy, wydatki, rzeczy do szkoły. A potem nie miałam nawet na podręczniki" - wyznała Anna Lewandowska w rozmowie z Magdą Mołek.

Reklama

33-latka nie utrzymuje kontaktu z ojcem. Wiele zawdzięcza mamie, która po odejściu męża stała się głową godziny. Anna Lewandowska w rozmowach z mediami często podkreśla, że to właśnie mama pokazała jej drogę i nauczyła bezwarunkowej miłości. "To ona jest zawsze, kiedy tego potrzebuję. Wysłucha, przytuli i doradzi" - zaznaczyła Lewandowska we wpisie na Instagramie.

Anna Lewandowska za namową wuja, Pawła Krzywańskiego w wieku 11 lat zaczęła treningi karate. Pierwszy medal zdobyła w 2005, zajmując drugie miejsce podczas mistrzostw Polski w kumite indywidualnym w kategorii juniorów. Później osiągnięcia posypały się jedno za  drugim.

Anna Lewandowska ma na koncie między innymi: brązowy medal mistrzostw Europy w kategorii kadetów. Złoty medal mistrzostw Europy w kategorii seniorów, brązowy medal mistrzostw Polski i brązowy medal  MŚ w konkurencji "ko-go kumite".

W całej swojej karierze sportowej Anna Lewandowska zdobyła aż 38 medali łącznie z mistrzostw Polski, Europy i świata w federacji WFF. Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. W wywiadach podkreśla, że sport ukształtował jej charakter, a w trudnych chwilach był sposobem na "ucieczkę" od problemów.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski: Tak zaczynała się ich miłość

33. urodziny Anny Lewandowskiej świętuje także mąż sportsmenki. "Lewy" opublikował romantyczne zdjęcie z wakacji. We wpisie złożył życzenia żonie, zaznaczając, jak wielkim darzy ją uczuciem. "Wszystkiego najlepszego dla mojej drogiej żony. Bardzo się cieszę, że możemy dzielić to piękne życie. Niech twój dzień będzie pełen szczęścia i radości. Kocham Cię! Sto Lat" - napisał Robert Lewandowski.

Para poznała się w 2007 roku. Lewandowski był wówczas piłkarzem Znicza Pruszków. Ania i Robert pierwszy raz spotkali się na obozie integracyjnym dla studentów akademii wychowania fizycznego.

Cztery lata później "Lewy" oświadczył się Ani podczas romantycznej podróży.  W 2013 r. zakochani wzięli ślub. Wydarzenie było szeroko komentowane przez media. Obecnie Anna Lewandowska i Robert Lewandowski Wychowują razem dwie córeczki: Klarę i Laurę.

33. urodziny Anny Lewandowskiej: polska bizneswoman

Zaraz po ślubie Anna Lewandowska stworzyła bloga "Healthy Plan by Ann", który stał się  początkiem jej kariery, jako trenerki personalnej. Żona "Lewego" publikuje na nim treści związane ze zdrowym życiem: zbilansowaną dietą i aktywnością fizyczną. Lewandowska jest również autorką kilku książek, wydała także płyty DVD z autorskimi treningami. Sportsmenka jest właścicielką marki kosmetyków naturalnych oraz sklepu ze zdrową żywnością. Co chwilę zadziwia nowymi pomysłami.

"Priorytetem jest dla mnie małżeństwo, a Robert jest najważniejszą osobą w moim życiu. Kocham to, co teraz robię, moją pracę i tysiące nowych pomysłów. Ale jeśli dla dobra naszego związku i dzieci będę musiała zostać w domu - zostanę" - zaznaczyła  Anna Lewandowska w rozmowie z magazynem "Skarb".

Anna Lewandowska świętuje w gronie przyjaciół

Swoje 33. urodziny Anna Lewandowska postanowiła spędzić w gronie przyjaciół. Na InstaStory solenizantki pojawiły się już pierwsze zdjęcia z imprezy. Żona "Lewego" świętuje, ubrana w mini sukienkę w czerwone róże.


***

Przeczytaj również: 

Słodki pies na balkonie w Gdańsku. Hit internetu!

Tego nie było w telewizji! Ivona Pavlović szczerze o tańcu Oliwii Bieniuk...

Wiadomo, co Adam i Iza Małyszowie podarowali córce w prezencie ślubnym! Mają rozmach!

Zobacz również: 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje