Reklama

Brytyjska stylistka skomentowała wygląd Agaty Dudy. Jej uwagę zwrócił dekolt

Para prezydencka w sobotę 9 września pojawiła się na inauguracji kolejnej edycji Narodowego Czytania w warszawskim Ogrodzie Saskim. Stylizacja Agaty Kornhauser-Dudy jak zwykle przyciągała wzrok, a od jej skomentowania nie powstrzymała się brytyjska ekspertka. Natalie Courtois wprost powiedziała, co sądzi o sukni żony Prezydenta RP.

Stylizacja Agaty Dudu okiem brytyjskiej ekspertki

W sobotę 9 września w Ogrodzie Saskim w Warszawie odbyła się 12. edycja Narodowego Czytania pod patronatem pary prezydenckiej. Tego dnia wzrok wielu był skupiony na stylizacji Agaty Kornahuser-Dudy. Żona Prezydenta RP postawiła na kremową sukienkę sięgającą do połowy łydek odznaczającą się wiązaniem przy dekolcie oraz czarnym paskiem w talii.

Styl Agaty Kornhauser-Dudy od lat jest szeroko komentowany, a każda stylizacja małżonki prezydenta jest analizowana zarówno przez media, jak i internautów. Tym razem jeden z portali plotkarskich postanowił zapytać brytyjską stylistkę, co myśli o stylizacji żony Andrzeja Dudy. 

"Agata wygląda pozytywnie w wielowarstwowej sukience w kremowym kolorze. Prosty, ale klasyczny look z ciekawym akcentem na kokardce. Dekolt zachował młodzieńczy, a jednocześnie wyrafinowany wygląd" - powiedziała Natalie Courtois w rozmowie z Plotkiem.

Zobacz także: Księżna Kate postawiła na klasykę. Zachwyciła w białym garniturze wartym fortunę

Reklama

Agata Kornhauser-Duda w nowej fryzurze

Agata Kornhauser-Duda przez lata była wierna jednej fryzurze. Stawiała na krótkie blond włosy, które zaczesywała do góry. Żona prezydenta zdecydowała się jednak na pewną zmianę i nieco zapuściła kosmyki. Tym razem sięgają do żuchwy, tworząc modnego boba. 

Zobacz także: Tak ubiera się najbogatsza Polka. Jaki styl ma Dominika Kulczyk?

Nową fryzurę postanowił skomentować redaktor Plotka, który jest również stylistą modowym i stylistą fryzur. "Wyraźnie widać, że Agata Duda zmierza ku dłuższym włosom. Jej fryzura w końcu nabiera bardziej nowoczesnej formy. Jasny kolor doskonale pasuje do nowej długości i świetnie współgra z urodą Agaty Dudy. Jeszcze kilka centymetrów zapuszczania i będzie naprawdę dobrze. Pierwsza Dama będzie wyglądać zdecydowanie lepiej w prostym bobie niż krótkiej, mocno wylakierowanej fryzurze, którą nosiła przez lata" - stwierdził Michał Musiał. 

***


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agata Kornhauser-Duda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy