Reklama

Reklama

Co widzisz na tym obrazku? Odpowiedź wskaże, czy jesteś szczęśliwy, czy nie

Proste złudzenie optyczne może wyjawić głęboko skrywany obraz twojego samopoczucia. Czy jesteś szczęśliwy, czy nie? Spójrz na obrazek i sprawdź, co o tobie mówi wynik tego prostego testu.

 Wielu z nas jest w stanie dostrzec tylko jeden z zawartych tu dwóch obrazów, ale są i tacy, którzy z łatwością "przełączać" się będą między nimi. Badania sugerują, że im szybciej możesz przeskoczyć z obrazka na obrazek, tym szybciej działa twój mózg. Ci, dla których nie stanowi to problemu, są bardziej kreatywni.  

Psychologiczny serwis BrightSide opublikował na swoim TikToku taką oto zagadkę. Sprawdź, co mówi o tobie!

Jeśli jako pierwsze zobaczyłeś JABŁKO

Jeśli najpierw zobaczyłeś jabłko, oznacza to, że jesteś szczęśliwy i zadowolony z tego, co masz i gdzie jesteś. Nie skupiasz się na drobiazgach, nie roztrząsasz problemów, bierzesz życie, jakim jest. Masz ten komfort, że zawsze możesz polegać na swoich bliskich. Wiesz, że zawsze będą przy tobie, gotowi wspierać cię bez względu na wszystko. 

Reklama

Zawsze jesteś w dobrym nastroju i zarażasz innych optymizmem.

Jeśli jako pierwszych zobaczyłeś DWOJE LUDZI

Oznacza to, że priorytetowo traktujesz relacje, to one są dla ciebie najistotniejsze w życiu. Teraz jednak jesteś w momencie niepewności. Może to kryzys w związku, może zawiedzione zaufanie, problemy w grupie znajomych. 

Pamiętaj, że najlepszym, co możesz zrobić, to... porozmawiać. Nie chowaj urazy, nie trzymaj wszystkich trosk głęboko w sobie. Na pewno będzie lepiej!

Czytaj też: 

Imię żeńskie, które nie kończy się na "a". W Polsce coraz bardziej popularne!

Zaćmienie słońca 2022. Spójrz w niebo - takiego zjawiska nie było w Polsce od lat

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: psychozabawa | psychotest | typy osobowości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy