Reklama

Reklama

"Diabelskie" dziecko skończyło już 3 lata. Oto jak wygląda

Kiedy trzy lata temu Amerykanka zobaczyła na USG swoje nienarodzone dziecko, przeraziła się. Mimo zapewnień lekarza o prawidłowym rozwoju płodu, podobne było do… małego diabła. Nietypowe zdjęcie obiegło sieć i szybko stało się obiektem zdumienia internautów. Jak wygląda teraz „diabelskie dziecko”?

"Diabelskie dziecko"

Iyanna Carrington z Richmond w stanie Wirginia zaszła w ciążę w wieku 17-letnia. Kiedy była w 24-tygodniu ciąży udała się do ginekologa na comiesięczną kontrolę. Dziewczyna miała wówczas nadzieję, że pozna w końcu płeć swojego dziecka. Lekarz wykonał badanie USG, a zdjęcie które pokazał kobiecie wkrótce obiegło media na całym świecie. 

Podczas badania w gabinecie, na monitorze ukazał się obraz przedstawiający dziecko z otwartymi oczami i szerokim uśmiechem - wygląd płodu był niespotykany, a wręcz przerażający - przypominał  bowiem twarz diabła. Młoda mama początkowo była w szoku, jednak położna uspokajała ją, że niekiedy takie obrazy USG się zdarzają. Zapewniała, że jeśli reszta badań jest w porządku to nie ma powodów do niepokoju.

Dziecko z twarzą "diabła" popularne na całym świecie

Reklama

Iyanna niedługo po wizycie u lekarza pochwaliła się wyjątkowym zdjęciem w mediach społecznościowych. Podobizna małego diabła bardzo szybko zyskała popularność w sieci - post udostępniło 35 tys. osób. Nic więc dziwnego, że niedługo po tym wieść o "diabelskim" dziecku obiegła również światowe media.

Ludzie niedowierzali, że zdjęcie jest prawdziwe

Niektórzy internauci snuli domysły i twierdzili, że zdjęcie z USG nie jest prawdziwe, a Iyannie zarzucali fotomontaż, by zyskać popularność. Kobieta przyznała, że nawet jej mąż początkowo nie wierzył, że fotografia pochodzi z USG. Kolejnym szokiem dla niego była też wiadomość, że mały "diabełek" na zdjęciu to dziewczynka.

Jak dziś wygląda "diabelskie" dziecko?

Minęły już trzy lata, odkąd Iyanna opublikowała zdjęcie płodu w sieci. Tak jak zapewniali lekarze i położne, dziewczynka o imieniu Autumn urodziła się zdrowa. Ma wówczas już ponad 3 lata i rozwija się prawidłowo. Na zdjęciach w mediach społecznościowych, które publikuje jej mama widać, że to szczęśliwe dziecko. Mimo że jest już dużą dziewczynką i zmieniła się sporo od czasu narodzin, nadal ma ten sam charakterystyczny wyraz twarzy ze sławnego zdjęcia. Jej ponadprzeciętny wygląd oraz uśmiech zostaną zapamiętane jako jedyne w swoim rodzaju.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: dziecko | Diabeł

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy