Reklama

Reklama

„Dlatego nie chcę dzieci na weselu”. Zobacz nagranie z TikToka

Dzieci na weselu. To zagwozdka niejednej pary planującej ślubne przyjęcie. Państwo młodzi coraz częściej decydują się jednak na imprezę bez udziału najmłodszych gości. Ewentualnie zapraszają wyłącznie dzieci z najbliższej rodziny. Użytkowniczka TikToka opublikowała nagranie, w którym jasno daje do zrozumienia, dlaczego dzieci na weselu to nie najlepszy pomysł.

Wesele to dla pary młodej wyjątkowa uroczystość. Przygotowania ruszają już wiele miesięcy wcześniej, a państwo młodzi chcą, by zabawa wypadała idealnie.

Nie tak dawno hitem sieci stało się nagranie Kennedy Marks, która na TikToku opublikowała całą listę wymagań dla gości. Na jej wymarzone przyjęcie zakaz wstępu miałyby dzieci. Dziewczyna przyznała wprost, że udział w imprezie mogą wziąć tylko te, którym osobiście pozwoli. W innym przypadku istnieje obawa, że zrujnują całe wydarzenie".  

Czytaj: TikTokerka zrobiła listę wymagań dla gości na weselu. "Zero dzieci"

Reklama

Dzieci na weselu. Zobacz nagranie z TikToka

Teraz sieć podbija nagranie, w którym TikTokerka Alexandrina Rusu znana jako sanda0000 pokazała, jak w praktyce dzieci mogą zepsuć państwu młodym ten ważny dzień. Na filmie widzimy, jak młoda para tańczy do romantycznej muzyki. Nagle z tłumu wychodzi mały chłopiec, który próbuje ich naśladować. Film na TikToku podzielił internautów.

Zobacz również: Co mówi o tobie zdjęcie profilowe na Facebooku? Psycholożka zwraca uwagę na ten szczegół

"Powód, dla którego nie będzie dzieci na naszym weselu"

Część z nich rozbawił taniec dziecka pod nogami państwa młodych, inni z kolei byli nastawieni do całej sytuacji dość krytycznie:

***

Zobacz również:

Od czterech lat żyje bez ogrzewania. Zdradza, jak przetrwać zimne noce

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: zabieranie dzieci na wesele

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy