Reklama

Reklama

Dzień psa 2021: Gwiazdy chwalą się pupilami

1 lipca obchodzimy Dzień psa - święto, na które właściciele pupilów czekają cały rok. To idealna okazja, by spędzić z naszymi czworonożnymi przyjaciółmi więcej czasu i okazać wdzięczność za ich bezinteresowną miłość. Jak zaplanować Dzień psa 2021?

Dzień psa 2021 świętujemy 1 lipca - lato rozkręciło się już na dobre, uczniowie mogą cieszyć się wakacjami, a i dorośli na pewno znajdą chwilę, by poświęcić ją ukochanym pupilom. Tego dnia warto wziąć psiaka na dłuższy spacer, zafundować mu kąpiel w jeziorze, kupić nową zabawkę lub po prostu okazać mu więcej zainteresowania i miłości. 

W Dzień psa pamiętajmy również o bezdomnych i potrzebujących psiakach. Może warto rozważyć wolontariat w schronisku, wspomóc wybraną fundację, a nawet zdecydować się na adopcję psiego przyjaciela? Na ten krok zdecydowało się już wiele polskich gwiazd i celebrytów, zobaczcie jak świętują dziś Dzień psa! 

Dzień psa 2021: Gwiazdy i ich psy

Reklama

Zofia Zborowska znana jest z miłości do wszystkich zwierząt, szczególnym uczuciem darzy jednak swoją, zaadoptowaną kilka lat temu suczkę Wiesię. Nazywana przez Zosię i jej męża Andrzeja Ciputkiem, towarzyszy parze w najważniejszych momentach ich życia - była nawet honorowym gościem na ich ślubie! 

Ewa Szabatin od kilku miesięcy jest szczęśliwą posiadaczką suczki rasy Cava doodle. Urocza Ginger jest oczkiem w głowie tancerki, która przyznaje, że suczka wniosła w życie jej i męża mnóstwo radości i miłości. Ginger ma nawet własne konto na Instagramie! 

Ewelina Lisowska nie ukrywa, że odkąd w jej życiu pojawiła się suczka Lucy, uroczy, biały maltańczyk, jej życie zmieniło się o 180 stopni. Dziś wokalistka nazywa sama siebie "psią matką wariatką " i zabiera Lucy nawet do pracy. 

Marcin Różalski, zawodnik MMA i miłośnik wszystkich zwierząt już świętuje Dzień psa 2021! Sportowiec udostępnił właśnie na Instagramie zdjęcie ze swoją psią gromadką i napisał:

- "Do serca przytul psa, Weź na kolana kota, A tym co i dokucza Zapi..... w ryja z kopa". Pomagajcie pomagać w pomaganiu psiakom, ale i innym potrzebującym. Nie bądźcie obojętni i bądźcie czujni
szczególnie teraz w okresie letnim, gdzie dużo psiaków jest wyrzucanych bo wakacje, bo słodkie maleństwo od gwiazdki urosło. Żeby wszystkie psiaki miały jak najlepiej i trafiały na jak najlepszych Człowieków.

Różalski prowadzi wraz z wieloletnią partnerką, Martą Kviatkovą, "Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland", które pomaga potrzebujący psom, kotom, koniom, a nawet świnkom czy kozom. W domu sportowca zawsze znajdzie się miejsce dla spragnionych miłości zwierzaków.

Dzień psa 2021 świętuje już także podróżniczka i dziennikarka Martyna Wojciechowska. Na Instagramie gwiazdy pojawiło się właśnie zdjęcie z ukochanymi owczarkami niemieckimi. Niestety, przyjaciele Martyny Wojciechowskiej biegają już za tęczowym mostem, ale dziennikarka poświęciła im wzruszający wpis: 

- Dziś Dzień psa. I choć od lat jestem szczęśliwą kocią mamą (w sumie to kocią babcią, bo Mania jest ich mamą...) to kiedyś nie wyobrażałam sobie domu bez psa... a nawet bez dwóch psów!

Moje kochane owczarki niemieckie: MARES i PEPSI nie odstępowały mnie na krok! Wystąpiły ze mną nawet na okładce magazynu "Mój Pies" w 2003 roku. Były członkami naszej rodziny przez 11 wspaniałych lat. Nieodżałowane, wyjątkowe, niepowtarzalne...

1 lipca to też dobra okazja, żeby przypomnieć o tych psiakach, które nie miały szczęścia w życiu i wciąż czekają na swojego człowieka w schroniskowym boksie. Jeśli zastanawialiście się nad psem w domu, koniecznie rozważcie adopcję!
Im naprawdę niczego nie brakuje, poza miłością.

Na nowe życie czekają te łatwiejsze, "bezproblemowe" i te, które wymagają nieco więcej pracy, cierpliwości i wyrozumiałości. Warto jednak tę pracę wykonać, bo uczucie, kiedy patrzysz na szczęśliwego, kochanego zwierzaka, któremu można było odmienić życie jest bezcenne.

Do gwiazd świętujących Dzień psa dołączyła również Monika Dryl. Aktorka zamieściła zdjęcie ze swoim ukochanym psem Gilbertem, który, podobnie jak pies Ewy Szabatin ma nawet własne konto na Instagramie!

***
Zobacz również:

Radość u Majdanów. Oto nowy człowiek rodziny! 

Rasy psów, które wyróżniają się już na pierwszy rzut oka! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: dzień psa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy