Reklama

Eden Wood ma już 17 lat. Jak dziś wygląda „Mała Miss”?

Eden Wood znana jest również jako "Mała Miss". Niekwestionowana królowa dziecięcych konkursów piękności w wieku zaledwie sześciu lat miała na koncie już ponad 300 tytułów. Jej dzieciństwo upłynęło na paradowaniu przed kamerą w starannie wystylizowanej fryzurze i mocnym makijażu. Dziś Eden Wood ma już 17 lat. Jak zmieniła się ulubienica Ameryki?

Eden Wood: Zaczynała karierę, gdy miała zaledwie kilka miesięcy

Eden Wood pochodzi z Taylor w stanie Arkansas w USA. Dziewczynka urodziła się w 2005 roku. Swoją przygodę z modelingiem rozpoczęła zaledwie kilkanaście miesięcy później. Eden dorastała na oczach Ameryki. Matka postanowiła "wysłać" dziecko na pierwszy konkurs piękności, gdy tylko skończyło rok. Pomysł podobno podsunął kobiecie jeden z jej przyjaciół, twierdząc, że bobas jest wyjątkowo uroczy i z pewnością doskonale poradziłby sobie w zmaganiach o tytuł "najpiękniejszego".     

Eden Wood rzeczywiście była wyjątkowo czarującym dzieckiem. To sprawiło, że szybko zaczęła wygrywać konkursy piękności. Zachęcona sukcesami córki matka, coraz częściej angażowała dziecko w podobne przedsięwzięcia. W wieku zaledwie sześciu lat Eden miała na koncie już kilkaset tytułów!

Reklama

Dziecko, zamiast spędzać czas z rówieśnikami, bez przerwy przygotowywało się do kolejnych zmagań. Eden Wood paradowała w sukniach balowych i starannie dopracowanym, mocnym makijażu - tak upłynęło jej dzieciństwo. Jak nietrudno się domyślić, Eden odczuwała ogromną presję.

Mickie Wood znęcała się nad córką? Trudne dzieciństwo "Małej Miss"

W 2013 roku 8-letnia Eden Woods postanowiła zrezygnować z kariery. Porzuciła występy w show Toddlers & Tiaras i usunęła się w cień. Menadżerka dziewczynki wówczas w rozmowach z  mediami wyznała, że Eden była ofiarą przemocy - fizycznej i psychicznej. Według doniesień Heather Ryan matka miała źle traktować córkę i wywierała na niej ogromną presję.

"Zdarzało się, że mówiła, jak bardzo żałuję, że ją urodziła. Raz byłam świadkiem, jak rozebrała Eden i kazała jej patrzeć w lustro. Pokazywała córce, które części ciała ma brzydkie" - wyznała menadżerka. Słowa kobiety wywołały skandal. Matka "Małej Miss" w rozmowach w mediami zaprzeczała zarzutom i starała za wszelką cenę się "wybielić". 

Jak dziś wygląda Eden Wood?

Po kilkuletniej przerwie od blasku fleszy Eden Woods postanowiła wrócić do show-biznesu. Dziś "Mała Miss" ma już 17-lat. Jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, pracuje w modelingu. Niedawno została także gwiazdą reality show po tytułem "Next Big Thing".

Jak dziś wygląda Eden Woods? Dziewczyna jest wierna wizerunkowi stworzonemu przez jej matkę kilkanaście lat temu - niewiele się zmieniła. Nadal jest długowłosą blondynką. Chociaż jakiś czas temu porzuciła suknie balowe, chętnie wybiera mocny makijaż.

***
Zobacz również:

Widzowie pokochali ją za rolę Aliny z "Miodowych lat". Jak dziś wygląda Agnieszka Pilaszewska?

Zyskały sławę w młodym wieku. Co teraz robią Mary-Kate i Ashley Olsen?

"Galerianki" znowu razem! Aktorki hitu spotkały się po latach

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama