Reklama

Reklama

Zyskały sławę w młodym wieku. Co teraz robią Mary-Kate i Ashley Olsen?

Mary-Kate i Ashley Olsen to siostry bliźniaczki, które już jako kilkuletnie dziewczynki cieszyły się ogromną popularnością. Jako dzieci zagrały w ponad pięćdziesięciu filmach i serialach telewizyjnych. Obecnie Mary-Kate i Ashley mają 35 lat. Dawno temu porzuciły kariery aktorskie. Czym obecnie się zajmują?

W wieku dziewięciu lat zostały milionerkami. Jak zaczęła się ich kariera?

Mary-Kate i Ashley Olsen wzięły udział w pierwszym projekcie, gdy miały zaledwie trzy miesiące. Bliźniaczki zagrały wówczas w reklamie telewizyjnej. Ich występ był bardzo udany, więc rodzice sióstr od razu zostali zasypani kolejnymi, intratnymi propozycjami.

Bliźniaczki w wieku dziewięciu miesięcy, po raz pierwszy pojawiły się na planie serialu "Pełna chata".  To między innymi tej produkcji zawdzięczają rozpoznawalność.  Mary-Kate i Ashley grały na zmianę rolę małej Michelle Tanner, najmłodszej córki głównego bohatera. Serial emitowany był przez osiem lat. W tym czasie siostry Olsen stały się ulubienicami Ameryki.

Reklama

Kariery Mary-Kate i Ashley Olsen stopniowo nabierały rozpędu. W wieku dziewięciu lat bliźniaczki założyły firmę produkującą filmy "Dualstar" i stały się młodymi milionerkami. Świat stał przed nimi otworem, jednak one przestały przyjmować kolejne propozycje filmowe.

Nagły zwrot akcji: Bliźniaczki Olsen zniknęły z ekranów

Po kilkudziesięciu produkcjach siostry zdecydowały, że chcą przerwać karierą aktorską. Dziewczynki ostatni raz wystąpiły wspólnie przed kamerą, gdy miały osiemnaście lat. Zniknięcie blondwłosych bliźniaczek było ciosem dla ich wiernych fanów. Mary-Kate i Ashley Olsen całkowicie odcięły się od show-biznesu.

Siostry przez wiele lat konsekwentnie unikały medialnego rozgłosu. Praca na planach filmowych w młodym wieku dała im się we znaki. Dziennikarze, mimo niechęci zainteresowanych, próbowali dowiedzieć się, co dzieje się z ulubienicami Ameryki. W prasie pojawiły się informacje,  jakoby jedna z sióstr - Mary-Kate - w czasie studiów nadużywała narkotyków i prowadziła imprezowy tryb życia. Do dziś nie wiadomo, czy informacje były prawdziwe. Mary-Kate przyznała  jednak, że przez długi czas cierpiała na anoreksję.

Mary-Kate i Ashley Olsen: Co u nich słychać?

Czym bliźniaczki zajmują się dziś? W 2006 roku Mary-Kate i Ashley Olsen  założyły wspólnie markę odzieżową. Minimalistyczne projekty "Olsenek" na początku nie zrobiły furory. Firma potrzebowała kilku lat na rozwój. Dziś brand bliźniaczek cieszy się dużą popularnością i jest chętnie wybierany przez największe gwiazdy.

Bliźniaczki Olsen pilnie strzegą swojego życia prywatnego. Mary-Kate Olsen w 2015 roku poślubiła o 17 lat starszego Oliviera Sarkozy’ego - przyrodniego brata byłego prezydenta Francji. Związek nie przetrwał jednak  próby czasu.

***
Przeczytaj również:


Ojciec Joanny Opozdy strzelał do rodziny? Jest komentarz gwiazdy

Linia sukcesji brytyjskiego tronu: Kto czeka w kolejce?

Zobacz również:


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mary-Kate i Ashley Olsen | bliźniaczki Olsen

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy