Reklama

Reklama

Edyta Górniak wciąż nie daje o sobie zapomnieć. Niestety nie za sprawą jej muzyki

Edyta Górniak nie daje o sobie zapomnieć. Artystka znowu zabrała głos w mediach na tematy, które u wielu internautów wzbudzają śmiech i politowanie. Wyższe cywilizacje, prawda skrywana przez głowy państw, czy jaszczuroludzie – to tylko niektóre z wielu mądrości wygłaszanych przez znaną piosenkarkę.

Gwiazda Edyty Górniak na dobre rozbłysła w 1994 r., kiedy to piosenkarka zajęła drugie miejsce podczas konkursu Eurowizji. Rok później Górniak wydała swoją debiutancką płytę "Dotyk", która pokryła się poczwórną platyną, dzięki sprzedaniu 500 tysięcy egzemplarzy. Krążek został również wyróżniony nagrodą Fryderyka w kategorii fonograficzny debiut roku. Od tamtego momentu artystka wydała osiem albumów studyjnych.

Jednak od dłuższego o Edycie Górniak mówi się głównie nie za sprawą jej muzycznych dokonań, lecz jej odważnych komentarzy dotyczących wielu teorii spiskowych i duchowości. I kiedy wreszcie wydaje się, że z ust artystki nie usłyszymy już nic bardziej absurdalnego, królowa polskiej estrady powraca ze swoimi "złotymi myślami".

Reklama

Jaszczuroludzie

Niedawno Edyta Górniak wzięła udział w XIX Zlocie Wolnych Ludzi Harmonia Kosmosu 2022 w Torzymiu, gdzie ze sceny dzieliła się ze słuchaczami swoimi obecnymi przemyśleniami na temat otaczającego nas świata. Świata, w którym obok ludzi żyją jaszczuroludzie, bioroboty i hybrydy, będące połączeniem człowieka i zwierzęcia. Ponadto piosenkarka dodała:

Cywilizacje wyższe, kochające ludzi

Podczas jednej z transmisji w internecie Edyta Górniak odpowiadała na pytania zadane przez jej fanów. Jedno z nich brzmiało: czy według ciebie istnieje życie na innych planetach. Piosenkarka odparła, że na każdej planecie istnieje życie i jest to wiedza znana od dawna, ale przez 40 lat była szczelnie ukrywana przez głowy państw. Górniak dodała, że zgłębiła wiedzę i jest przekonana, że w naszej galaktyce istnieją cywilizacje wyższe, bardziej rozwinięte od nas, które zdaniem artystki - chcą nas wpierać i bardzo nas kochają.

Jeszcze innym razem Edyta Górniak publicznie wypowiadała się na temat naszej planety, twierdząc, że Ziemia nie jest zwykłą planetą, lecz niezwykle inteligentną istotą.

Ponadto artystka wzywa do zresetowania umysłów, by w pełni móc się przygotować na "prawdę i wiedzę", która jej zdaniem - od zawsze miała być dostępna tylko dla nielicznych. Na swoim profilu na Facebooku pisała tak:


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy