Reklama

Emily Jones ćwiczy i zdrowo się odżywia. Modelka plus size nie promuje otyłości

Piękna modelka plus size, Emily Jones przyznała, że regularnie ćwiczy i zdrowo się odżywia. Influencerka walczy z przekonaniem, że ruch "body positivity" promuje otyłość. Jej zdaniem noszenie większego rozmiaru ubrań wcale nie oznacza, że ktoś nie dba o swoje ciało!

Emily Jones to ciałopozytywna modelka, której profil na Instagramie obserwuje już 219 tysięcy użytkowników. 

31-letnia celebrytka wrzuca do sieci śmiałe zdjęcia. Nie wstydzi się pozować w kostiumach kąpielowych, ani eksponować swoich krągłości w obcisłych ubraniach.

Influencerka plus size dodaje kobietom na całym świecie pewności siebie, mówiąc, że mogą być piękne w każdym rozmiarze, jednak wyjaśnia również, że wcale nie promuje otyłości.

Emily Jones o promowaniu otyłości. Modelka plus size nie ma zamiaru tego robić!

Emily Jones obala stereotypy i daje do zrozumienia fanom, co oznacza dla niej ciałopozytywność, a jej zdaniem, wcale nie reklamuje ona bycia otyłym. To błędne przekonanie, na co zwróciła zresztą uwagę przy okazji rozmowy z Daily Star. 

Influencerka wyznała, że dba o siebie, ponieważ regularnie ćwiczy i zdrowo się odżywia. Pomimo ograniczeń zdrowotnych, stara się stosować zbilansowaną dietę i trenować. 

Reklama

Ciałopozytywność to dla niej cieszenie się z życia niezależnie od wyglądu, a nie promowanie otyłości, jak twierdzi wiele osób. 

Emily Jones uważa, że w sieci powinno się obserwować osoby, które poprawiają nam nastrój. Nie takie, które sprawiają, że czujemy się ze sobą gorzej.

Zgadzacie się z jej opinią? 

Czytaj również: 

Pikowane płaszcze to modowy hit jesieni!

Szczere wyznanie Dody. Chodzi o jeden z programów telewizyjnych!

Agata Młynarska mieszka teraz w skromnym mieszkaniu? Nic z tych rzeczy! Co za luksusy!

Zobacz także: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Modelka plus size | body positive

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy