Ewa Farna szykuje się do urodzin. W weekend skończy trzydziestkę

Ewa Farna, wokalistka znana z takich hitów jak "Cicho" czy "EWAkuacja" w weekend kończy trzydzieści lat! Z tej okazji postanowiła zorganizować dwie wielkie imprezy, na które zaprasza wszystkich fanów. Jedna odbędzie się w Polsce.

Ewa Farna skończy niedługo 30 lat!
Ewa Farna skończy niedługo 30 lat! Wojciech Strozyk/Reporter

W 2007 roku dała się lepiej poznać polskim słuchaczom wydając "Sam na sam". 16 marca 2009 roku wydała drugą polskojęzyczną płytę "Cicho", z której pochodzi hit o tym samym tytule.

Kolejne lata przyniosły nowe krążki, wydawane zarówno na czeskim jak i polskim rynku. Słynna "EWAkuacja" tylko umocniła pozycję Ewy na liście najpopularniejszych i najbardziej kochanych polskich wokalistek. 28 maja 2011 roku podczas Eska Music Awards wokalistka zdobyła aż trzy statuetki - w kategoriach: Artystka rokuHit Roku ("Ewakuacja") oraz Cyfrowy Hit Roku ("Ewakuacja"). Otrzymała także Europejską Nagrodę Muzyczną MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy.

W kolejnych latach Ewa Farna nagrała jeszcze trzy krążki. W 2022 roku ukazał się najnowszy z nich, "Umami". We wrześniu 2017 roku poślubiła Martina Chobota, z którym ma dwoje dzieci: syna Artura i córkę Ellę. Na stałe mieszka w Pradze. 

Ewa Farna w weekend świętuje trzydziestkę. Będzie feta

12 sierpnia 2023 roku Ewa Farna obchodzić będzie 30. urodziny. Ważny jubileusz postanowiła świętować z fanami i przygotowała dla nich dwa wyjątkowe koncerty.

14 października 2023 roku Ewa wystąpi w Pradze na, jak zapowiada, "największym koncercie w swoim życiu". 28 października zaśpiewa na kolejnej imprezie urodzinowej, tym razem w Warszawie, w Klubie Progresja.

o tak! Kochani, pytaliscie, szykowal sie, bedzie. Zajebisty, wyrabany i haloo urodzinowy koncert! JEDYNY! Moja 30stke chce z Wami odprawic hucznie 28.10. w Warszawie

- napisała szczęśliwa.

Zobacz również: 

Szokujące sceny w hotelu w Dubaju. Wtargnęli do pokoju Qczaja o 2 w nocyNewseria Lifestyle/informacja prasowa
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas