Reklama

Reklama

Groźne wyzwanie na TikToku. Nastolatka była o krok od śmierci

Trzynastolatka z Portland w USA doznała poparzeń trzeciego stopnia, gdy próbowała zrealizować popularne wyzwanie na TikToku.

Destini Crane, nastolatka z USA, przyniosła świecę, zapalniczkę i alkohol do łazienki, aby spróbować nagrać na TikTok popularne wyzwanie, w którym ktoś używa łatwopalnego płynu, by na lustrze narysować jakiś kształt, a następnie zapalić go - poinformowała telewizja ABC News. Pomieszczenie było jednak słabo wentylowane, przez co opary alkoholu zapaliły się i podpaliły nastolatkę.

Matka dziewczynki, Kimberly Crane w wywiadzie dla stacji ABC News, wspomina, że jej córka nagle zaczęła ją wołać. - Otworzyłam drzwi do łazienki. Wszystko się paliło. Destini się paliła - opisuje kobieta.

Reklama

Matka natychmiast zadzwoniła po karetkę. Dziewczyna została przewieziona do szpitala, gdzie trafiła na oddział intensywnej terapii. Doznała oparzeń trzeciego stopnia i musiała przejść trzy operacje przeszczepu skóry.

Siostra poszkodowanej opisuje, że dziewczyna "żyła dla TikToka". To nie pierwsze wyzwanie, podczas którego doszło do wypadku.

* * *

Zobacz więcej:

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje