Reklama

​Gwiazdy w ciąży - kto urodzi w przyszłym roku?

W 2021 roku w show-biznesie mieliśmy prawdziwy baby boom. Wiele gwiazd doczekało się już potomstwa, a kolejne jeszcze czekają na narodziny pociech. Oto gwiazdy w ciąży, które urodzą w 2022.

Gwiazdy w ciąży: Iwona Cichosz i Truls S. Yggeseth

Iwona Cichosz zdobyła sławę w 2016 roku, gdy wygrała wybory Miss Świata Głuchoniemych. Później wystąpiła w programie "Taniec z Gwiazdami", w którym zajęła 2. miejsce. Celebrytka od 2019 roku jest żoną Norwega, Trulsa S. Yggesetha. Para niedawno ogłosiła, że zostaną rodzicami. Gwiazda w ciąży pochwaliła się zaokrąglonym brzuszkiem na swoim koncie na Instagramie.


Gwiazdy w ciąży: Kylie Jenner i Travis Scott

Kolejną gwiazdą w ciąży jest Kylie Jenner. Będzie to drugie dziecko celebrytki i rapera, Travisa Scotta. Para ma już córkę o imieniu Stormi, która przyszła na świat w lutym 2018 roku. Nowy członek rodziny ma pojawić się podobno w lutym 2022.

Reklama

Gwiazdy w ciąży: Jennifer Lawrence i Cooke Maroney

Aktorka Jennifer Lawrence w 2019 roku wyszła za mąż za Cooke’a Maroneya. Para w drugiej połowie 2021 roku ogłosiła, że spodziewają się pierwszego dziecka. Najprawdopodobniej sławna para powita na świecie pociechę z początkiem przyszłego roku.

Gwiazdy w ciąży: Julia Stiles i Preston J. Cook

Znana z filmu "Zakochana złośnica" Julia Stiles od 2017 roku pozostaje w związku małżeńskim z Prestonem J. Cookiem. Para jeszcze w tym samym roku powitała na świecie pierwsze dziecko. Ich syn nazywa się Strummer. Okazuje się, że para spodziewa się drugiej pociechy. Gwiazda w ciąży zadebiutowała z brzuszkiem na premierze filmu "The Humans" w listopadzie bieżącego roku.

Gwiazdy w ciąży: Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez

Cristiano Ronaldo jest ojcem czwórki dzieci, które wychowuje ze swoją żoną, Georginą Rodriguez. Jednak tylko najmłodsza z pociech, córka Alana Martina, jest biologiczną córką dwojga rodziców. Sławny piłkarz ma bliźnięta Mateo i Eve oraz syna Cristiano Juniora z poprzednich związków. Okazuje się, że w przyszłym roku 2022 do rodziny dołączą kolejne dwie pociechy. Georgina Rodriguez spodziewa się bliźniąt.

Gwiazdy w ciąży: Jessie Cave i Alfie Brown

Znana z serii filmów "Harry Potter", gdzie wcielała się w postać Lavender Brown, Jessie Cave niedawno poinformowała o ciąży. Będzie to czwarte z kolei dziecko aktorki. Jessie Cave i jej mąż Alfie Brown mają dwóch synów, Donniego i Abrahama oraz córkę Margot.

Zobacz także:

Kielecka radna Anna Kibortt urodziła w czasie sesji
Agnieszka Hyży urodziła! Wiadomo, jaka jest płeć dziecka!
Wielka Brytania. Premierowi Johnsonowi urodziła się córka. To jego siódme dziecko

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Gwiazdy w ciąży | dzieci gwiazd | ciąża

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy