Agnieszka Hyży urodziła! Wiadomo, jaka jest płeć dziecka!

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży mają dziecko! Informator jednego z portali donosi, jaka jest płeć dziecka Hyżych. Agnieszka Hyży wychowuje już córkę z poprzedniego związku, natomiast Grzegorz - dwóch synów.

Agnieszka Hyży urodziła! Gwiazda miała już córkę z poprzedniego związku, a jej mąż - dwóch synów
Agnieszka Hyży urodziła! Gwiazda miała już córkę z poprzedniego związku, a jej mąż - dwóch synówPodlewskiAKPA

Agnieszka Hyży w połowie sierpnia ogłosiła na Instagramie, że spodziewa się dziecka. Był to bardzo szczęśliwy moment dla pary, zwłaszcza, że Hyży zaznaczyła w poście, że doczekanie się ciąży nie było łatwe, a para "stoczyła walkę o coś najcenniejszego".

"Po kilku latach wzlotów i upadków dzieje się coś tak wyjątkowego" - pisała wtedy gwiazda Polsatu, prezentując zdjęcie z ciążowym brzuszkiem.

Agnieszka Hyży urodziła! Opublikowała zdjęcie dziecka

Agnieszka Hyży opublikowała ostatnio zdjęcie na Instagramie, na którym tuli swoje nowonarodzone dziecko. Co napisała świeżo upieczona mama?

Bardzo długa podróż za nami... Nasz świat się zatrzymał, a zegar stanął w miejscu. Choć minęło już sporo czasu od kiedy jesteśmy RAZEM, wciąż trudno nam w to uwierzyć

- wyznała.

- podkreśliła także.

Agnieszka Hyży ma dziecko. Wiadomo, czy to córka, czy syn?

Agnieszka Hyży nie zdradziła, jakiej płci jest dziecko. Jak jednak donosi Pudelek, Agnieszka Hyży urodziła syna.

Ustalono także, dlaczego para dopiero teraz pokazała swoje dziecko światu. Według informacji informatora portalu, wygląda na to, że Agnieszka i Grzegorz chcieli, aby ich nowonarodzoną pociechę poznały najpierw ich dzieci:

Rodzice wstrzymywali się z ogłoszeniem radosnej nowiny przed światem, ponieważ chcieli, żeby wszystkie dzieci - córka Agnieszki, Marta i synowie Grzegorza poznały nowego członka rodziny. Chcieli te dwa tygodnie spędzić w rodzinnym gronie, dlatego dopiero teraz postanowili poinformować o tym, że maluszek jest już na świecie
Czy Adrian Łabanowski wiedział, że spotyka się z tą znaną Maria Sadowską?Polsat Cafe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas