Reklama

Hejterzy nie dają im spokoju. Maleńki piosenkarz i modelka plus size planują ślub

Hejterzy krytykuje modelkę plus size Eudoxie Yao twierdząc, że jej związek z wyjątkowo niskim muzykiem z Gwinei Grandem P jest chwytem marketingowym. Kobieta, okrzyknięta przez media Afrykańką Kim Kardashian bagatelizuje zaczepki. Na pełne jadu komentarze odpowiada zawsze w ten sam sposób: „rozmiar nie ma znaczenia”.

Obserwatorzy ciągle ich wyzywają

Pod większością zdjęć, które para publikuje w mediach społecznościowych, hejterzy zamieszczają masę  nieprzyjemnych komentarzy. Złośliwi internauci najczęściej zarzucają  kobiecie, że spotyka się z muzykiem, żeby wzbudzić zainteresowanie mediów. Komentarze często są tak obraźliwe i niecenzuralne, że przekraczają granice dobrego smaku.

Chociaż inni zarzucają parze, że jest ze sobą jedynie z powodów komercyjnych, celebryci nie przejmują się oskarżeniami. Nie kryją uczucia, które połączyło ich mimo licznych różnic w wyglądzie zewnętrznym. Często okazują siebie czułość publicznie.

Reklama

Eudoxie Yao i Grand P są sławni w krajach, z których pochodzą. Gdziekolwiek para uda się razem, podąża za nią tłum fotoreporterów, czyhających tylko, aby zdobyć kontrowersyjne ujęcie.

Para jest w sobie zabójczo zakochana

Eudoxie Yao przy każdej możliwej okazji zaznacza, że fundamentem jej związku jest prawdziwa i bezinteresowna miłość, która przetrwa wszystko. Zapytana o różnice wzrostu, pomiędzy nią a partnerem odpowiada, że "rozmiar nie ma znaczenia", bo najważniejsze jest wnętrze człowieka. Modelkę na Instagramie obserwuje ponad 1,6 miliona osób. "Jesteśmy razem szczęśliwi i to jest najważniejsze. Dziękuję wszystkim za wsparcie. To, co fizyczne tak naprawdę się nie liczy" - napisała Eudoxie.

Para chce wziąć ślub, ale jest pewien problem

Grand P to jedynie pseudonim artystyczny chłopaka modelki. Muzyk naprawdę nazywa się Moussa Sandiana Kaba i jako pierwsza gwinejska gwiazda, zdobył dwa miliony obserwatorów na Facebooku. Mężczyzna urodził się z progerią, chorobą nazywaną potocznie schorzeniem "Benjamina Buttona". To rzadkie zaburzenie genetyczne, wpłynęło na jego wygląd. Pomimo swojej drobnej postury, piosenkarz żyje pełnią życia, świadczy o tym między innymi związek z modelką z Wybrzeża Kości Słoniowej. Para bardzo chciałaby wziąć ślub,  by zamknąć  usta męczącym ich hejterom. Jest jednak jeden pewien problem, który budzi niepewność Eudoxie Yao.

Modelka nie może znieść tego, że jej ukochany całuje fanki w usta. Takie zachowanie bardzo ją irytuje i sprawia, że zaczyna rozważać sens relacji z muzykiem.

Eudoxie Yao w mediach społecznościowych twierdzi, że ma największą pupę w całej Afryce Zachodniej. To właśnie kształtne pośladki sprawiły, że stała się sławna. Swój wyjątkowy wygląd wykorzystuje podczas licznych sesji zdjęciowych. Modelka kocha luksus i się z tym nie kryje. 

Przeczytaj również:

Piotr Cyrwus nie będzie grał w telenowelach

Islandia oferuje pracę marzeń. Szukają poławiaczy zorzy polarnej

Zobacz również:


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: udany związek | Modelka plus size
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy