Reklama

Piotr Cyrwus nie będzie grał w telenowelach

Piotr Cyrwus był odtwórcą roli Ryśka z "Klanu", co przyniosło mu wielką popularność. Jak sam jednak wyznaje, obecnie unika grania w telenowelach. Aktor ma dość szufladkowania jak w przypadku serialowego Ryśka.

Piotr Cyrwus wyznał w rozmowie z "Gazetą Wrocławską", że po wieloletniej przygodzie serialowej w "Klanie", gdzie wcielał się w rolę Ryszarda Lubicza, ostrożniej wybiera role i nie planuje wiązać się już na lata z żadną telenowelą.

Piotr Cyrwus nie chce być już Ryśkiem z "Klanu"

Piotr Cyrwus zrezygnował z roli Ryszarda Lubicza w "Klanie" w 2011 roku, po 15 latach udziału w popularnej telenoweli. Wizerunek przylgnął do niego i trzyma się mocno - nawet teraz, po 10 latach od odejścia z serialu TVP.

Wyznał także, że wiele lat zmagał się z hejtem wynikającym z grania Ryśka w "Klanie".

Reklama

Aktor zdementował jednocześnie plotki o rzekomym powrocie do serialu "Klan" i ma przed sobą nowe zawodowe plany. Jak wyznał, niedługo weźmie udział w nowym projekcie, w którym będzie można go oglądać na dużym ekranie.

Piotr Cyrwus - gdzie grał?

Piotr Cyrwus jest aktorem z wieloletnim doświadczeniem, który od lat gra w produkcjach filmowych i teatralnych. Skończył studia na krakowskim PWST. Pracował w teatrach: Teatr Polski w Warszawie (1985-1986), Teatr im. S. Jaracza w Łodzi (1986-1989), Teatr STU w Krakowie (1989-1992). Od 1992 roku jest aktorem związanym z krakowskim Teatrem Starym. 

Był także wiele razy aktorem drugoplanowym w licznych filmach i serialach.

Przeczytaj też:

Chciała upodobnić się do tygrysa, by mąż znowu ją pokochał. Przesadziła!

Katarzyna Tusk w zaawansowanej ciąży. Jakie sukienki nosi?

Przemysław Kossakowski w końcu wyznał prawdę! Sensacyjne wieści to jednak nie plotki!

* * *

Zobacz więcej:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Cyrwus | Rysiek z "Klanu"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy