Hit TikToka. Pouczał kobiety na plaży. Oto ich reakcja

Opublikowany na TikToku film został wyświetlony ponad dwa miliony razy. TikTokerka postanowiła podzielić się tym, co przydarzyło się jej oraz koleżankom na plaży. Nagranie ukazujące mężczyznę pouczającego plażowiczki stało się hitem sieci.

Mężczyzna stwierdził, że kobiety założyły zbyt skąpe stroje kąpielowe
Mężczyzna stwierdził, że kobiety założyły zbyt skąpe stroje kąpielowe123RF/PICSEL

TikTokerka spędzała wolny czas z koleżankami na plaży. Nie spodziewała się, że dojdzie do takiej sytuacji. Pewien mężczyzna postanowił zwrócić im uwagę dotyczącą ich ubioru. Jego zdaniem stroje kąpielowe były zdecydowanie zbyt kuse, a to ma wpływ na biegające po plaży dzieci.

Kobiety postanowiły odpowiedzieć na zaczepkę. Stwierdziły, że mają prawo do zakładania tego, co się im podoba. To wcale nie przekonało go do odejścia. Postanowił, że będzie pouczać kobiety do skutku.

One jednak nie zgadzały się z jego słowami, na które za każdym razem reagowały śmiechem. Próbowały mu powiedzieć, żeby po prostu nie zwracał na nie uwagi.

Istnieje wolność słowa i jeśli lud Boży nie powstanie, to wszystko pójdzie na marne, stoczymy się, ponieważ nie ma moralności. Nadejdzie dzień, w którym będziecie musiały stanąć twarzą w twarz z Bogiem.

Powoływanie się na Boga nie przekonało jednej z kobiet, która stwierdziła, że jest ateistką. Mimo to mężczyzna nadal był zdania, że kobiety powinny zasłonić swoje ciała.

TikTokerce oraz jej koleżankom zdecydowanie nie spodobało się to, że to właśnie one zostały zaatakowane, a nie mężczyźni, którzy pokazują więcej ciała, chodząc tylko w kąpielówkach. Do ataku dołączyła także inna plażowiczka, stwierdzając, że należy zwracać uwagę na to, co się zakłada. 

Czytaj więcej:

„Ewa gotuje”: Sernik jaglany z wiśniamiPolsat
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas