Reklama

Reklama

Horoskop na 2021 - wróżby Macieja Skrzątka

Jaki będzie nadchodzący 2021 rok? Czy doświadczy nas tak mocno jak jego poprzednik, czy może wreszcie odetchniemy z ulgą i wrócimy do normalności? Specjalnie dla nas horoskop dla wszystkich znaków zodiaku przygotował wróżbita Maciej Skrzątek.

Baran

Uczucia

Reklama

Zmienne zodiakalne Barany, w Nowym Roku mogą spodziewać się stałości w uczuciach. Samotne mogą na wiosnę się zakochać, zajęte natomiast mogą liczyć na wydarzenia dające im satysfakcję. Może to być ciąża, narodziny dziecka, zakup mieszkania, budowa domu lub po prostu większa pewność wobec partnera.

Finanse i zdrowie

Zodiakalne Barany będą rywalizować w pracy. Wiele z nich może podjąć decyzję, dotyczącą zmiany pracy, która polepszy ich status finansowy. W zdrowiu natomiast niech Barany zwrócą uwagę na stare dolegliwości, które mogą uparcie do nich powracać.

Byk

Uczucia

Sentymentalne i rodzinne Byki, w Nowym Roku będą miały kłopot z poczuciem bezpieczeństwa i stałości. Zajęte mogą mieć konflikty z partnerem, a nawet mogą się rozstać. Samotne natomiast będą miały problem ze związaniem się z kimś na dłużej. Nie popsuje im to jednak nastroju, gdyż postawią na rozrywkę i dobrą zabawę.

Finanse i zdrowie

Zodiakalne Byki muszą uważać, żeby przez nagłe decyzje nie popsuły swojej obecnej sytuacji finansowej. Może dotyczyć to nieprzemyślanego kredytu lub inwestycji. W zdrowiu Byki mogą dokonać bardzo ważnego wyboru; dotyczyć on może leczenia lub jakiegoś zabiegu.

Bliźnięta

Uczucia

Ciekawe świata Bliźnięta w 2021 roku w sprawach uczuciowych mogą odczuć zastój i brak zmian. Zajęte niech uważają na oszustwa, kłamstwa lub niedomówienia ze strony partnera. U samotnych osób raczej nic się nie zmieni, a będą one myśleć o swojej dawnej miłości.

Finanse i zdrowie

Zodiakalne Bliźnięta postawią na nowe działania zawodowe, które mogą dotyczyć otwarcia firmy, objęcia stanowiska lub po prostu zmiany pracy. Zmiana ta da im zadowolenie i polepszy sytuację materialną. W zdrowiu niech zwrócą uwagę na sprawy dotyczące kości i niech nie zapominają chodzić do lekarzy.

Rak

Uczucia

Wrażliwe i uczuciowe Raki w sprawach miłosnych mogą doczekać się nowych i ważnych wydarzeń w Nowym Roku. Mogą one dotyczyć oczekiwanego ślubu, ciąży, zaręczyn lub w przypadku samotnych osób poznania wielkiej miłości. Będzie to rok pod znakiem nowego lepszego życia.

Finanse i zdrowie

Raki w Nowym Roku muszą zwrócić uwagę na rozrzutność, która może przyczynić się do pogorszenia sytuacji materialnej. Emocje mogą sprawić, że Rak zrezygnuje z pewnych działań zawodowych i zacznie wszystko od nowa. W zdrowiu niech Raki uważają na stres. Wiele z nich może też poddać się ważnemu zabiegowi.

Horoskop dla pozostałych znaków znajdziesz na kolejnej stronie!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje