Reklama

​Jecca Craig: Co robi pierwsza miłość Williama?

Jecca Craig była pierwszą miłością księcia Williama, z którą poznał się jeszcze jako nastolatek. Ich związek trwał długo, a para pozostawała w kontakcie po zerwaniu. Jecca Craig była uważana za największą konkurentkę księżnej Kate. Co robi dzisiaj?

Związek Jecci Craig z księciem

Książę William ma na swoim koncie liczne, przelotne romanse. Do najdłuższych związków należy ten z Jeccą Craig. Para poznała się i zaczęła umawiać w wieku nastoletnim, książę miał wtedy zaledwie 16 lat.

Związek nie przetrwał próby czasu, lecz para pozostała w kontakcie. W efekcie była dziewczyna księcia była jednym z gości weselnych na ślubie Kate i Williama w 2011 roku. Odwdzięczyła się także zaproszeniem byłego partnera na własny ślub w 2016 roku. Książę pozostawił wówczas rodzinę w święta wielkanocne, by móc wziąć udział w tym wydarzeniu. 

Reklama

Podobno Jecca Craig stanowiła poważny problem w relacji książęcej pary, a niestłumione uczucia księcia do byłej dziewczyny miały zaowocować tymczasowym rozstaniem w 2007 roku.

Jecca Craig: Co robi dziś?

Jecca Craig długo pozostawała w centrum zainteresowania, nawet po rozstaniu z księciem Williamem. Na swoim koncie ma ona wiele zakończonych sukcesem projektów. Jecca Craig jest działaczką na rzecz ochrony środowiska, posiada przy tym tytuł doktora University College London.

Przyczyniła się do założenia Panthery - największej na świecie organizacji, zajmującej się ochroną dzikich kotów. Jest także współzałożycielką Stop Ivory, czyli niezależnej organizacji pozarządowej działającej na rzecz ochrony słoni i powstrzymania handlu kością słoniową. Prywatnie jest żoną Jonathana Baillie, z który wzięła ślub w Kenii w 2016 roku. Para doczekała się syna.

Zobacz także:

Najgorętsi przystojniacy z rodzin królewskich

Książę William uwielbia hit Tiny Turner. Zdradził powód

Absurdalny zwyczaj w rodzinie królewskiej! Księżna Diana przeżywała dramat

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy