Reklama

Reklama

Jillian Westfield wyszła za mąż

Chyba każdy z nas choć raz w życiu zapragnął cofnąć czas i zmienić bieg wydarzeń, otrzymać od losu drugą szansę. Co zrobić, kiedy nieśmiertelne marzenie "a co by było gdyby" staje się jednak rzeczywistością?

Już 23. lutego do polskich księgarni trafi długo wyczekiwana książka modnej nowojorskiej autorki Allison WInn Scotch "Jillian Westfield wyszła za mąż,". Powieść ta tuż po premierze w Stanach Zjednoczonych trafiła na listę bestsellerów "New York Timesa", a już niedługo będzie miała szanse podbić serca polskich czytelników.

"Jillian Westfield wyszła za mąż" to znakomicie napisana książka, idealnie wpisująca się w najnowsze trendy w literaturze kobiecej. Powieść opisuje historię młodej kobiety, która nie może uporać się z przeszłością i wciąż zastanawia się jak mogłoby wyglądać jej życie, gdyby dokonała innych wyborów. Gdyby nie poślubiła Henry'ego (swojego obecnego męża)? Gdyby nie rzuciła kariery w nowojorskiej agencji reklamowej i gdyby nie zerwała z poprzednim partnerem Jacksonem?

Reklama

W wyniku niezwykłych okoliczności Jillian Westfield ma szanse przeżyć jeszcze raz ostatnich siedem lat swojego życia. Jak wykorzysta drugą szansę?

Allison Winn Scotch - to amerykańska autorka bestsellerów i felietonistka kobiecych magazynów, między innymi "Glamour", "InStyle" i "Shape". Udziela także rad początkującym pisarzom na swoim blogu Ask Allison. Mieszka w Nowym Jorku z mężem, dziećmi i psem Pedro.

Wydawnictwo Otwarte

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy