Reklama

Juniper Berry i tajemnicze drzewo

11-letnia Juniper jest córką sławnych i uwielbianych przez publiczność państwa Berry. Samotna w wielkim domu, obleganym dzień i noc przez tłumy fanów, pozbawiona towarzystwa rówieśników, spędza czas, pochłaniając kolejne książki i przyglądając się przez lornetkę niedostępnemu jej światu.

Pewnego dnia odkrywa, że za dziwnym zachowaniem jej rodziców, na przemian tryskających energią i cierpiących na niemoc twórczą, kryje się mroczna tajemnica... W jej rozwiązaniu pomagać będzie dziewczynce Giles, chodzący zestaw tików nerwowych - jej nowy (pierwszy!) przyjaciel.

Okazuje się, że rodzice Juniper odkryli tajne przejście do podziemnego świata, prowadzące przez drzwi ukryte w starym drzewie. Tam, w tajemniczym, przerażającym świecie można kupić spełnienie każdego marzenia. Lecz za jaką cenę? Czy Juniper uda się uratować rodziców? Czy jej przyjaźń z Gilesem przetrwa tę próbę? Czy sama Juniper zdoła oprzeć się przerażającej pokusie?

Reklama

Niesamowita opowieść o sile przyjaźni, odwadze i odkrywaniu mrocznych stron własnej duszy. Dla dzieci, które lubią się bać i nie boją się myśleć. I dla dorosłych, którzy nie lękają się poważnych tematów.
M.P. Kozlowsky
Jupiter Berry i tajemnicze drzewo
Wydawnictwo Esprit

Wydawnictwo Esprit
Dowiedz się więcej na temat: książki dla dzieci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy