Reklama

Reklama

Kammel oświadczył się na wizji. Widzowie przecierali oczy!

Prowadzący "Pytanie na śniadanie" - Tomasz Kammel wprawił w niezłe osłupienie widzów podczas emisji śniadaniówki. Na wizji oświadczył się bowiem swojej koleżance z planu. Co tam się wydarzyło?

Tomasz Kammel to jedna z najbardziej popularnych gwiazd Telewizji Polskiej. Dziennikarz od początku kariery w mediach związany jest z TVP, choć przez krótki okres czasu próbował swoich sił również w Polsacie. Ostatecznie nie zagrzał tam za długo miejsca i szybko wrócił do telewizji publicznej. Obecnie prowadzi najchętniej oglądane programy, takie jak "The Voice of Poland", "The Voice Kids", a także "Pytanie na śniadanie". Celebryta regularnie pojawia się też na największych imprezach organizowanych przez stację, a w roli konferansjera czuje się wręcz wyśmienicie.

Reklama

Czytaj też: Tomasz Kammel pochwalił się sukcesem

Tomasz Kammel słynie z wyjątkowego i niecodziennego poczucia humoru. W social mediach często publikuje zabawne filmiki, komentuje też różne zjawiska, z czego internauci mają niezły ubaw.

Tym razem jednak wprawił w osłupienie widzów środowego odcinka "Pytania na śniadanie".

Prezenter oświadczył się w "Pytaniu na śniadanie"

Prowadzący śniadaniówkę w TVP niejednokrotnie zaskakują widzów niespodziewanym zachowaniem i żartami, które mają umilić ich poranki. Podobnie było podczas środowego wydania popularnego show.

Cała sytuacja miała miejsce w momencie przedstawiania prognozy pogody w środowym wydaniu programu. Pogodynka - Agnieszka Dziekan, zerkała za kamerę i nie mogła się skupić na pracy. Potem wyjaśniła, że było to spowodowane rozpraszającymi ją prowadzącymi, którzy podczas emisji wygłupiali się za plecami operatora.

Zobacz również: Tomasz Kammel szykuje się do emigracji?

Ku zaskoczeniu wszystkich, nagle Tomasz Kammel uklęknął przed pogodynką i nałożył na jej stopę but. Na tym jednak się nie skończyło, bo chwilę później dziennikarz żartobliwie poprosił swoją programową partnerkę o rękę:

Pogodynka podjęła zabawę i żartobliwie odpowiedziała:

Współprowadząca "Pytanie na śniadanie" - Izabella Krzan skomentowała "zaręczyny", nawiązując do bajki o Kopciuszku. Lubicie poczucie humoru Tomka Kammela?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Kammel | Pytanie na śniadanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy