Reklama

Reklama

Tomasz Kammel pochwalił się swoim sukcesem. Stał obok Adele!

Do grona osób, które mogą poszczycić się bliskim kontaktem z Adele, dołączył prezenter TVP Tomasz Kammel. Dziennikarz w swoich mediach społecznościowych zamieścił relację z koncertu jednej z najbardziej znanych wokalistek na świecie i nie ukrywał swojego zachwytu.

Wszyscy pamiętamy, jak w 2020 roku podczas oficjalnego przyjęcia po gali Oscarów Kinga Rusin brylowała wśród światowych gwiazd. Jej zdjęcie z Adele stało się internetowym viralem, z którego powstało wiele zabawnych memów. Teraz do grona polskich gwiazd, które mogą pochwalić się byciem w niewielkiej odległości od Adele dołączył Tomasz Kammel.

Tomasz Kammel na koncercie Adele w Londynie

Prezenter TVP w miniony weekend spędzał czas w Londynie. Okazuje się, że powodem podróży był koncert Adele, który odbył się w piątek w ramach BST Hyde Park Festival. Gwiazdor udokumentował swoją przygodę na Instagramie, a cały występ oglądał wraz z Izabellą Krzan i Jakubem Bączkiem, biznesmenem oraz jego wspólnikiem od motywacyjnych książek.

Reklama

Najważniejszym punktem jego relacji okazała się wzmianka, w której traktuje o tym, że stał zaledwie sześć metrów od Adele. Udokumentował to wydarzenie zdjęciami, na których widać, że rzeczywiście niewiele dzieliło go od wielkiej gwiazdy muzyki pop. Dziennikarz zorganizował również sesję pytań i odpowiedzi dla swoich obserwatorów. Nie zabrakło pytania o cenę biletów. Dziennikarz subtelnie odpowiedział, że bilet kupował pół roku temu i kosztował "dużo". Wspomniał, że ceny wahały się między 400 a 2500 zł. 

Choć nie stał tak blisko Adele jak jego koleżanka po fachu Kinga Rusin, to ze zdjęć można wnioskować, że emocje towarzyszące temu wydarzeniu były równie wielkie, co podczas oscarowego afterparty z 2020 roku.

***
Zobacz również:

Demi Rose wypoczywa na wakacjach. "Nie mogę oderwać wzroku!"

Renata Kim na Twitterze o sytuacji w "Newsweeku"

Doda prezentuje wyćwiczoną sylwetkę. Mówi o życiu osobistym

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Kammel | Adele

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy