Reklama

Kim jest partner Moniki Olejnik? Dzieli ich spora różnica wieku

Monika Olejnik i jej partner Tomasz Ziółkowski znają się niemal od 25 lat. Poznali się na korytarzu w radiu. Mimo że ich wspólne początki były trudne, miłość przetrwała. Obecnie para jest często widywana razem przy okazji różnego rodzaju oficjalnych wydarzeń. Kim jest partner Moniki Olejnik?

Dociekliwa i nieustępliwa, taka właśnie jest w swojej pracy Monika Olejnik. Na co dzień chce poznać całą prawdę, jednak do swojego świata nie wpuszcza osób z zewnątrz. Jej związek z Tomaszem Ziółkowskim, pomimo iż para często jest widywana wspólnie na tzw. ściankach, owiany jest tajemnicą. "Nie jestem aktorką ani piosenkarką, nie wypowiadam się na temat prywatnych spraw" - ucięła krótko w rozmowie z "Show" Monika Olejnik. Tym bardziej imponująca jest jej historia miłosna.

Monika Olejnik i jej partner. Kim jest Tomasz Ziółkowski?

Monika Olejnik nie lubi mówić o szczegółach swojego życia prywatnego publicznie. Wiadomo jednak, że dziennikarka i jej partner poznali się niemal ćwierć wieku temu, w 1996 roku, na korytarzu jednej z redakcji. Tomasz Ziółkowski także jest dziennikarzem.

Reklama

Początki ich znajomości były jednak niezwykle trudne. Wszystko za sprawą wieku. Partner dziennikarki jest bowiem młodszy od niej o 15 lat. Dziennikarka urodziła się w 1956 roku, zaś Tomasz Ziółkowski w 1971 roku. Monika Olejnik to zadbana i elegancka kobieta, dlatego też trudno domyślić się, iż ją i jej partnera dzieli tak znaczna różnica wieku.

Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski. Czy wzięli ślub?

Dziennikarka oraz jej partner umiejętnie oddzielają życie uczuciowe od pracy zawodowej. Konsekwentnie odmawiają udzielania komentarzy na temat łączącej ich relacji.

Wiele osób zastanawia się, czy Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski wzięli ślub. Są jednak do tego stopnia dyskretni, iż nie wiadomo, czy zdecydowali się sformalizować swój związek.

Halina Mlynkova pokazała nowe zdjęcie syna. "Kilka kilogramów niebywałego szczęścia"
Mama Macieja Musiała wrzuciła z nim zdjęcie. Wygląda jak jego siostra!
Justin Timberlake pokazał syna

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy