Reklama

Reklama

Kontrowersyjna rozrywka na komunii. Piniaty z twarzą Jezusa to nowy hit

Pierwsza komunia święta to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego dziecka. W ostatnim czasie organizacja przyjęcia komunijnego wiąże się jednak z nie lada wyzwaniem. Oprócz wynajęcia restauracji, fotografa czy dekoracji, coraz więcej rodziców decyduje się na dodatkowe atrakcje dla najmłodszych. Hitem tegorocznych komunii okazały się piniaty. Czy to przekroczenie pewnych granic? Niektórzy internauci nie mają co do tego wątpliwości.

Pierwsza komunia święta to dla wielu rodzin wielkie wydarzenie nie tylko religijne, ale również finansowe. Przyjęcia komunijne od lat przypominają nieco bardziej wesele, aniżeli skromne uczczenie tego wydarzenia w gronie rodzinnym.

Rodzice starają się sprostać oczekiwaniom

Krajowy Rejestr Długów Biura Informacji Gospodarczej informuje, że co czwarty rodzic jest gotów się zapożyczyć, aby zorganizować doskonałe przyjęcia komunijne. Nic więc dziwnego, że firmy ścigają się w kolejnych pomysłach, którymi można urozmaicić tego typu imprezę.

Naprzeciw oczekiwaniom klientów wyszła jedna z małopolskich firm. W jej ofercie znalazła się piniata komunijna z napisem IHS. Internauci zastanawiają się czy w tym przypadku nie przekroczono pewnych granic. "Czy to piniata dla młodych satanistów...?" - pytają w komentarzach.

Reklama

Zobacz również: Prezenty na komunię do 500, 1000, 1500 zł

Kontrowersyjny trend komunijny

Piniata, czyli papierowa forma wypełniona słodyczami, to prawdziwy trend tegorocznych komunii. Ten nieodłączny element zabawy króluje na imprezach.

Kobieta otwarcie przyznaje, że nie do końca rozumie fenomen tej zabawy, jednak ostatecznie postanowiła ulec prośbom córki.

Zobacz również: Pierwsza Komunia Święta, czyli szereg bulwersujących wymagań?

"Czy twórca wie, co to znaczy IHS?"

Matka tłumaczy, że teoretycznie nie ma w tym nic dziwnego. Jest jednak zaskoczona popularnością zabawy, tłumacząc, że dzieci dopiero przyjęły sakrament i są nauczone, że hostia to świętość.

Internauci są podobnego zdania. Wielu z nich otwarcie przyznaje, że tego typu zabawa jest przekroczeniem pewnych granic.

Zobacz również: Ile pieniędzy dać na komunię do koperty w 2022 roku?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: I Komunia Święta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy